PBFy - Propozycje Ankietowanych - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_ZZZiP*,
Witam! Pozdrawiam wszystkich! Ja osobiście proponuję świat Warhammera - mój pierwszy rpg!
Ati,
Uo. Na Klanarchię sama bym się uśmiechnęła, ale nie wiem czy jest to ktoś dostatecznie dobrze oblatany z systemem.
Darionizer,
Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem tego forum.Chciałbym oczywiście na początek wszystkich pozdrowić. Postanowiłem udzielić się w tym temacie, ponieważ powiedzmy iż mam jako takie pojęcie o grach RPG. Warhammer, D&D, Klanarchia, CoC.

Ja osobiście chciałbym zaproponować dwa tytuły. Jako iż jestem świeżo po prozie mistrza grozy, mój wybór pada na Call of Cthulhu, oraz na Klanarchie (Prosta, fajna mechanika.)
Mortton,
A ja bym zagrał w świecie Dragon Age. A dlaczego? Bo oprócz SW (star wars) jest to jedyne uniwersum, które znam na tyle dobrze żeby nie odwalać głupot i nie błaźnić się przed mistrzem gry.
Poza tym po sesjach Mass Effect i Star Wars tak się napaliłem na sesje, że zagrałbym jeszcze raz.
Kiyuku,
Kurczę, zagłosowałem na FR, jednak jak zobaczyłem propozycję Matta i Vena, dowiedziałem się, czego naprawdę chcę
Matthias Circello,
Ja bym chciał takiego książkowego Wiedźmina.
manfret,
Ja marzę o sesji w swiecie Forgotten Realms
Ven'Diego,
Dodam na poważnie iż chciałbym zagrać w świecie Wiedźmina.
Pandora,
Jak nie WoD, na który głosowałam, to FR, bo lubię
Ven'Diego,
Jak już ci mówiłem - Universum Muminków
Wiktul,
Tutaj zamieszczajcie swoje propozycje na systemy, realia, klimaty, schematy, światy, w których chcielibyście zagrać w naszej forumowej sesji, a które nie pojawiły się w ankiecie na stronie głównej. Dyskusje mile widziane
Wczytywanie...