najlepsze bronie w grze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

polusio,
dobrze ze ja mam polską wersję językową
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik indignus dnia niedziela, 13 lutego 2011, 12:17 napisał

Nie przystoi mi grać w polskie wersje gier, jako angliście z wykształcenia i zamiłowania.



No ba, filmy i gry powinno się oglądać wyłącznie w oryginalnej wersji językowej, bez lektora w przypadku filmu (nawet jeśli jest w języku suahili, to jedyne co powinno być po polsku to napisy). Wtedy można rzeczywiście docenić kunszt aktorów (lub ich partactwo).


A co do rozwalania ludzi w pancerzach wspomaganych, to świetną bronią (i jedną z moich ulubionych, o której zapomniałem wspomnieć), to rewolwer magnum z lunetą (takie cóś jak w Mad Max miał koleś). Niesamowita moc i celność...
polusio,
ja tam zbytnio nie lubie sie bawic w snajpera bardziej lubie rozwalac z supermlota lub rozpruwacza albo pakietnicy
indignus,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavo dnia piątek, 11 lutego 2011, 22:21 napisał

A, masz ode mnie plus za granie w angielską wersję, indignus ;P


Nie przystoi mi grać w polskie wersje gier, jako angliście z wykształcenia i zamiłowania.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavo dnia piątek, 11 lutego 2011, 22:21 napisał

Czasem też lubiłem się pobawić w snipera i utrudnić sobie nieco życie (bo to nędzne badziewie, zwane F3 jest zbyt proste), to stosowałem zwykłego Hunting Rifle w real time.


Mój błąd, nie wymieniłem Hunting Rifle, a przecież podczas pierwszego przechodzenia F3 używałem tej broni praktycznie do czasu aż pojawili się przeciwnicy w pancerzach wspomaganych. A z VATS generalnie nigdy nie korzystałem, ani w F3 ani w FNV. Chyba tylko żeby popatrzeć na efektowne animacje zgonu
polusio,
Musze wam powiedzieć że dla mnie najlepszą bronią jest laser gatlinga a nie grubas,działko obrotowe czy experimental mirv


Każde nowy zdanie rozpoczynamy wielką literą.
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik indignus dnia czwartek, 10 lutego 2011, 18:48 napisał

A ten znowu sieje defetyzm i ferment społeczny Signore Lavo, zbastuj pan, w imię zasady - nie obrzydzaj innym co tobie nie miłe



Oj, nie znasz się na moim czarnym humorze ;d

Ehh, no dobra, jako, że już coś napisałem, to i odpowiem na temat. Mi się bardzo podobał ulepszony miotacz ognia (nie pamiętam jego dokładnej nazwy), znaleziony w radioaktywnych jak cholera tunelach metra wraz z miliardem ton paliwa do niego ;P
Dzieki tejże maszynce super mutki stały się jeszcze łatwiejsze (choć za trudne to one i tak nie były, chyba, że wyskoczyło z 4 takich z minigunami).
Czasem też lubiłem się pobawić w snipera i utrudnić sobie nieco życie (bo to nędzne badziewie, zwane F3 jest zbyt proste), to stosowałem zwykłego Hunting Rifle w real time.

A, masz ode mnie plus za granie w angielską wersję, indignus ;P
polusio,
Muwiąc super moniatomówki chodziło mi o jeszcze mniejsze a nie o większe
indignus,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik polusio dnia piątek, 11 lutego 2011, 14:17 napisał

wiesz jak to jest po polsku kneetpace? jak nie to to sie nazywa po polsku obrzym a i experimental mirv wystrzeliwuję 8 naraz a nie 4 ito są nie miniatomówki tylko super mini atomówki

No dobra... Po pierwsze zdania zaczyna się z dużej litery. O tak na przykład, proszę ja Ciebie.

Po drugie nie "kneetpace", tylko Kneecapper. Nie mam pojęcia jak to się nazywa po polsku, bo grałem tylko w wersję całkowicie angielską, chociaż kupiłem oczywiśćie PL, ale takie moje małe zboczenie. Jedyne co mogę, dzięki znajomości języka wymyślić(kiedyś się bawiłem w przekłady różne), to Kneecapper może być Okulawiaczem(copyright by JA ). I napewno nie jest to OBRZYM. Obrzyn tak, a ściślej ujmując jego unikatowa wersja.

Po trzecie, fakt pomyłka. Nie strzela MIRV czterema lecz ośmioma Mini Nukes. Co do Super miniatomówek, nie wiem. Grałem w tą grę zaraz po tym jak była wypuszczona na polski rynek, więc nie pamiętam czy tam były jakies super-uber-mega miniatomówki. Może w którymś DLC weszły, i wyrzutnia została zmodyfikowana. Nie wiem, bo na DLC do Fallouta 3 szkoda mi kasy. Są poprostu głupie.

Po czwarte, znaki interpunkcyjne. (Powinno być przy okazji pierwszego punktu, wiem.)

Po piąte, pozdrawiam
polusio,
wiesz jak to jest po polsku kneetpace? jak nie to to sie nazywa po polsku obrzym a i experimental mirv wystrzeliwuję 8 naraz a nie 4 ito są nie miniatomówki tylko super mini atomówki
indignus,
A ten znowu sieje defetyzm i ferment społeczny Signore Lavo, zbastuj pan, w imię zasady - nie obrzydzaj innym co tobie nie miłe

A co do tematu(żeby nie było, że napisałem tylko z jednego powodu, chociaż tak naprawdę napisałem, ale udawajmy że jednak nie). Experimental MIRV jest może fajny, ale zupełnie nieprzydatny. Mini Nuke jest mało, a to bydlę strzela 4 naraz... Dla mnie najlepszą bronią jest, był i będzie The Kneecapper. To jeśli idzie o bronie dostępne w grze. Nie ukrywam, że jak dla mnie, maniaka który musi mieć przy sobie 50 gnatów, z czego i tak używam jednego lub dwóch, Fallout 3 bez modów nie prezentuje się zbyt zachęcająco.
Lavo,
Jeśli mówimy o Fallout 3, to najlepszy jest uninstall gry.
polusio,
chyba wiecie co to za broń EXPERIMENTAL MIRV?
Wczytywanie...