problem - DA wywala do pulpitu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Iluvatar,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Aryon dnia sobota, 15 stycznia 2011, 14:24 napisał

Cóż, wygląda na to, że muszę z tym żyć.. Mam za to inne pytanie, zadam je tutaj żeby zbytnio nie śmiecić.
Czy jest w grze możliwość spotkania Fergusa Couslanda i sprzątnięcia mr Howe'a? ; >


Jeśli masz na myśli tego "Twojego brata" to tak, spotkasz go, a co do mr. Howe'a to sam się przekonasz
Redhorn Steelaxe,
Jeśli Fergus to ten starszy brat młodego Couslanda to tak, spotykasz go, a przynajmniej mi się udało.
dud,
Z tego co pamiętam to Fergusa nie spotakmy chyba że w jakimś DLC, w które nie grałem. A co do Arla Howe'a, tak spotkamy go i będziemy go mogli sprzątnąć, ale nie wyjawię w jakich okolicznościach i gdzie dokładnie ;]
Aryon,
Cóż, wygląda na to, że muszę z tym żyć.. Mam za to inne pytanie, zadam je tutaj żeby zbytnio nie śmiecić.
Czy jest w grze możliwość spotkania Fergusa Couslanda i sprzątnięcia mr Howe'a? ; >
Lily,
U mnie też zdarzało się, że grę właśnie podczas rozmów wywaliło do pulpitu, ale było to stosunkowo rzadko. Nie wiem, może to już taki 'urok' tej gry...
Aryon,
Witam, mam pewien problem i postanowiłem zwrócić się do was o pomoc. Mianowicie gra raz na jakiś czas wywala mnie do pulpitu, nie dzieje się to nazbyt często lecz dość często żeby mnie to irytowało ; > Zaobserwowałem też, że dzieje się to podczas dialogów, wygląda to tak, że postać coś mówi, ścina się na 2sek i wywala do windowsa. Wie ktoś może co zrobić żeby przestało się tak dziać? Mam windows xp, patcha 1.02(do gry rzecz jasna) i wyłączone AA(ktoś gdzieś gadał, że pomoże).
Dodam też, że szukałem odpowiedzi na to pytanie ale nie znalazłem nic konkretnego.
Wczytywanie...