„Wiedźmin 2”, czyli jak Geralt spędza święta w tawernie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Kondziu*,
nie moglem sie skupic na muzyce po ta szwabina biadolila bezprzerwy , a jak slysze ten glos to strasznie się denerwuję , ale co Wieska zapowiada sie calkiem cholernie ciekawie z niecierpliwoscia czekam na maj

Bez nieparlamentarnego słownictwa prosiłbym. Staramy się uchodzić za kulturalne forum. Dziękuję - Tokar.
Courun Yauntyrr,
W kościanego pokera gram do dziś, często odpalając jedynkę tylko po to, skoro już fabułę mam za sobą. Dziwnie wygląda rzut kośćmi, ale trudno
Maeg,
Wooo. Sam kościany poker stał się jeszcze bardziej epicki, a co dopiero reszta... Konieczny zakup, oj konieczny. I swoją drogą... czy to były szkockie krzaty ;D ?
Tokar,

wiedźmin 2

Każdego kto ma już serdecznie dość tego świątecznego klimatu i już dawno temu przestał odczuwać „magię tych chwil”, zapewne ucieszy wiadomość, że pomimo obecnej dominacji kolędowania i opychania się piernikami, branża nie śpi i dobija się do naszych domów. Zatem nie ma na co czekać i dajmy się jej uwieść.

Nowy fragment rozgrywki z „Wiedźmina 2” zdecydowanie nie skupia się na grubasie w czerwonym kubraczku i jego bandzie zawszonych elfów. Co to, to nie! Tym niemniej brodaczy, gaworzących z charakterystycznym szkockim akcentem, w nim nie zabraknie – w końcu barowe rozrywki są jedną z domen krasnoludów. Tak, tak... W tym epizodzie nasz dumny wiedźmin odwiedzi lokalną spelunę i spróbuje swoich sił w kościanym pokerze. Nie ma co się dziwić, gdyż jest Boże Narodzenie, a każdy je celebruje w inny sposób.

Na wszelki wypadek lojalnie uprzedzam przed seansem, że filmik okraszony jest niemieckim komentarzem. Postaramy się go przetłumaczyć jak najszybciej, ale na ten moment pozostaje zaciśnięcie szczęk i wychwytywanie detali przy pomocy zmysłu wzroku.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Zbyt wielkich zmian w tym aspekcie rozgrywki nie zaobserwowałem. W sumie to dobra wiadomość, bo akurat on nie wymagał jakichś rewolucji. Warto zwrócić też uwagę na znakomitą oprawę muzyczną oraz doskonale wykonane wnętrze całej tawerny – klimat aż wypływa z ekranu monitora. Zabrakło mi tylko ukazania opcji spożywania wysokoprocentowych trunków i ich wpływu na Geralta, ale co się odwlecze...

Wczytywanie...