Mein... Minecraft! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Algernon,
Minecraft jest fajny ale jezeli za dlugo grasz w to,to jak kazda gra sie nudzi no nie?
Ashantir,

Cytat

Zgodnie z sugestią proponuję przenieść tutaj rozmowy o zmianie Minecrafta w... coś przypominającego RPG. Nowy update, o ile wiadomo (niektóre z informacji mogą być plotkami lub są jeszcze niepewne, ale większość to zdecydowane pewniaki) przyniesie następującą garść nowości:

- pojawią się wioski z NPC
- pojawią się ruiny i podziemne twierdze pełne skarbów
- zostanie rozwinięta walka, pojawią się ataki krytyczne : o
- pojawią się punkty doświadczenia zerowane przez śmierć
- jest mowa także o opcji ukończenia gry poprzez uzbieranie kilku rtefaktów i zabicie głównego bosa, oczywiście na drodze stałoby trochę małych zadań tworzących przygodę


Potwierdzam to już jest. Aby ukończyć gre trzeba zabic smoka w wymiarze o nazwie Ender. Doświadczenie potrzebne jest do zaklinania przedmiotów.
W aktualnej wersji (1.2.5) można znaleźć dużo nowych rzeczy m. in. dzungle.
@ mdv W linku podanym przez Ciebie pisze że nie ma takiej strony w MMOBlogu .
Pandora,
Zgodnie z sugestią proponuję przenieść tutaj rozmowy o zmianie Minecrafta w... coś przypominającego RPG. Nowy update, o ile wiadomo (niektóre z informacji mogą być plotkami lub są jeszcze niepewne, ale większość to zdecydowane pewniaki) przyniesie następującą garść nowości:

- pojawią się wioski z NPC
- pojawią się ruiny i podziemne twierdze pełne skarbów



- zostanie rozwinięta walka, pojawią się ataki krytyczne : o
- pojawią się punkty doświadczenia zerowane przez śmierć
- jest mowa także o opcji ukończenia gry poprzez uzbieranie kilku rtefaktów i zabicie głównego bosa, oczywiście na drodze stałoby trochę małych zadań tworzących przygodę

Screeny i info stąd: http://craftsite.pl/n...-beta-1-8/3989 : )
Gość_Taki zacny człek.*,
Ja pogrywam na pewnym serwerze MC. Bardzo fajna gra, może graficznie nie pozwala, ale weżmy taką Tibie, grafika odstrasza a ludzi gra mnóstwo.


Gdyby ktoś był chętny zapraszam:) Dla nowego gracza działka za free:)

Adres: mc.gamemaniak.pl:25615 lub
178.63.71.143:25615
Sloty: 20


Parę scr załączam.






]
Mortton,
Ja gram w Minecraft także. Pierwszy raz przeczytałem o grze w CD-Action,a grać zacząłem chyba 3 miesiące temu. I nie wstawie screen'a rzadnego, bo nie zbudowałem jak na razie nic imponującego.
mdv,
Wszystko o naszym serwerze, również gdzie nazin modkuje znajdziesz na stronie serwera - http://mmoblog.pl/mc/
Taramelion,
Nazinobot coś buduje?

[Dodano po 11 godzinach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik mdv dnia piątek, 25 lutego 2011, 20:42 napisał


Chętnych zapraszam na podane wyżej GG - mamy własny serwer, na którym można spotkać tez nazina (tak, tego paskudę, którego właśnie sprzedałem ).

Znaczy się gdzie? Chętnie bym pobawił się.
mdv,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia piątek, 25 lutego 2011, 12:41 napisał

Ja zrobiłem wieże do chmur i dalej nie poszło...
Szkoda że trzeba kupic konto jakieś, save nie mogłem zrobic...

Bo istnieje granica co do wysokości budowania Tak samo co do głębokości kopania. Więc sądzę, że ten typ co zbudował Enterprise po prostu zrobił to, że "podłoga" jest na minimalnym poziome budowy, zaś czubek na maksymalnym. W dodatku typ co budował ten "starszip enterprajs" robił to w trybie Creative, co jest bardzo różne od trybu Survival spotykanego na Singlu i na Multi najczęściej.

Chętnych zapraszam na podane wyżej GG - mamy własny serwer, na którym można spotkać tez nazina (tak, tego paskudę, którego właśnie sprzedałem ).
Taramelion,
Ja zrobiłem wieże do chmur i dalej nie poszło...
Szkoda że trzeba kupic konto jakieś, save nie mogłem zrobic...
Nazin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia piątek, 25 lutego 2011, 09:31 napisał

Jakie są wersje? Ale chyba nie w tym co podał Nazin...

[Dodano po 16 godzinach]

Zaraziłem się. Jak duże budowle można robić?


W tym co podałem nie bardzo, jak wspomniałem wersja nie rozwijana, ale też idzie coś zbudować

Wielkość budowli? Praktycznie ograniczenie Twojej wyobraźni
Na YT masz w cholerę filmików z dużymi budowlami, przykładowo:
- http://www.youtube.co...?v=5uUukLKT6uU - "The City of Rapture" (Bioshock)
- http://www.youtube.co...?v=epYmWk9Q3g4 - Ogromny "Enterprise-D"
Taramelion,
Jakie są wersje? Ale chyba nie w tym co podał Nazin...

[Dodano po 16 godzinach]

Zaraziłem się. Jak duże budowle można robić?
Strażnik,

Cytat

Nie czaje co w tym fajnego jest...


Wypunktuję Ci:
- odkrywanie losowo generowanego świata o ogromnej powierzchni (kilkukrotnie większy od ziemi)
- możliwość budowania tego, czego się chce
- zwiedzanie losowych podziemi, wydobywanie surowców
- mordowanie potworów i bycie mordowanym przez potwory
- wspominałem o budowaniu tego, co się chce?
- ujeżdżanie dzikich świń!

Czasami generuje sobie nowy świat tylko po to, by sobie po nim połazić i zobaczyć, co mi skrypt wygeneruje. Jeszcze nigdy nie widziałem dwa razy tego samego.
Taramelion,
Nie czaje co w tym fajnego jest...
Nazin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavo dnia niedziela, 20 lutego 2011, 11:39 napisał

Hmm... właśnie sporo słyszałem o tej grze i chciałem spróbować w niej swoich sił ale chyba trza za nią płacić... Z wyglądu ta gra mnie nie przyciąga, więc nie mam zamiaru płacić za cały miesiąc z góry, skoro pogram w nią godzinę...
No chyba, że się mylę... ;p


Płacisz tylko raz i grasz ile chcesz
Ew. tutaj możesz pograć w wersję classic za free, co prawda nie posiada ona wszystkich funkcjonalności aktualnie rozwijanej wersji, ale mniej więcej możesz zobaczyć co i jak

Co do wygląda, to grafikę można całkiem sensownie polepszyć instalując inne tekstury oraz np ulepszone cienie.
Lavo,
Hmm... właśnie sporo słyszałem o tej grze i chciałem spróbować w niej swoich sił ale chyba trza za nią płacić... Z wyglądu ta gra mnie nie przyciąga, więc nie mam zamiaru płacić za cały miesiąc z góry, skoro pogram w nią godzinę...
No chyba, że się mylę... ;p
mdv,
Jakiś nadgorliwy moderator chyba nie bardzo "rozumuje" na czym polega użytkowanie forum, skoro taki twardy - niech poda mi na PW powód wycięcia posta...

Ponawiam z racji braku jakichkolwiek podstaw do jego wyciachania.


Cytat

Widocznie masz za słaby sprzęt, żeby móc się cieszyć wspaniałą grafiką minecrafta.

Minecraft ruszy nawet na kalkulatorze. Problemem jest to, że ta gra wcina zasoby jak głodny schabowego - po 20 minutach grania, z teksturami i cieniami (mod dodający lepsze światła) gra zżera mi już 1 GB RAMu.

Cytat

A wy? Gracie? Jakie macie odczucia? Co stworzyliście? Ja sam postaram się niedługo wrzucić screeny ;p .

Ja ze znajomymi stworzyłem na serwerze całe miasta Dorzucam trailer, który w 100% został wykonany na tym serwerze, chociaż niewiele z niego pokazuje. Chętne osoby zapraszam do wspólnej gry - serwer hostowany jest na popularnej firmie, uptime 99%, dostępny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Wymagana jest subskrypcja Minecraft - czyli posiadanie zakupionej wersji gry. Kontakt pod GG 3657211
Rangramil,
Ta gra zmusza człowieka do stawiania sobie absurdalnych celów. Ja... niszczę góry. Korzystając z kilofa i łopaty wypłaszczam teren, usuwam efekty ruchów tektonicznych ;p. A wszystko po to... by było równo . Jestem dekonstruktorem.

http://img821.imagesh...4601/greek.jpg
Dany,
Gram w tę grę i uważam, że jest genialna. Jest prosto napisana, a daje ogrom możliwości. Gram w Alfę, więc mam elementy survivalu, tzn. potwory w nocy.
Genialne budowanie czegokolwiek tylko chcesz, wiszących platform, tuneli podwodnych, kilometrów szybów kopalnianych. Polecam. Niby nie ma celu, tylko rozwój, ale wciąga jak cholera.
I trzeba ją dorzucić do serwisu GE.
Matthias Circello,
No to ja podziękuję.
Maeg,
Widocznie masz za słaby sprzęt, żeby móc się cieszyć wspaniałą grafiką minecrafta.


Ale serio, wspaniałość Minecrafta jest odwrotnie proporcjonalna do jakości jego kodu. Dawno nie widziałem gry tak koszmarnie napisanej. No i oczywiście, w javie. Więc nie dość, że na Windowsie może zwyczajnie nie ruszyć przy złych sterach do karty, to na dodatek żre potężnie zasoby komputera.
Wczytywanie...