Diablo 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

malibu008,
Nad ta gra mozna mase godzin spedzic, aczkolwiek w dzisiejszych czasach juz gry sa bardziej urozmaicone, kwestia sentymentu
Wiktul,
Ach, nie mogę nie podzielić się oczywistą dla niektórych refleksją, że zabicie po raz n-ty przez te wszystkie lata Baala na Piekle, jest wciąż ekstatycznym przeżyciem
Zeal,
Diabełek zawsze dla mnie będzie pamiętną grą może na singlu był dla mnie taką troszke wyżej niż średnia gierką ale gra przez neta uświadomiła mi moc tej gry
Wiktul,
Gram w tę grę nieprzerwanie odkąd tylko pojawiła się w Polsce. Klimat, fabuła, oprawa graficzna i muzyczna to elementy, które od początku czyniły tę grę zupełnie wyjątkową. Największym jej atutem jest jednak grywalność. Nie piszę tego bynajmniej by polemizować z przedmówcami, bo każdy ma własny gust. Świadczy za tym nie tylko fakt, że wielu podobnych mnie ludzi - entuzjastów pozycji typu NwN, Morrowind, Wiedźmin, KotOR oraz wszelkich innych rpg, fpp, rts i czego tam jeszcze człowiek nie wymyślił - po tylu latach nadal gra w tę grę. Diablo 2 jest i zawsze było punktem odniesienia dla wszystkich h&s i arpg pod względem dynamiki rozgrywki (tu przedmówcy łapią się za głowę i plują na monitor ), dla innych rpg pod względem oryginalności kreacji świata gry, nastroju i fabuły. Nie sposób zliczyć bardziej lub mniej udanych pozycji, reklamowanych na zasadzie "bycia jak Diablo", "godny następca Diablo" itd, czego przykładem może być chociażby Sacred. Największym fenomenem tej gry - czemu nie mogą zaprzeczyć nawet ludzie wybitnie tej pozycji nie lubiący - był już od części pierwszej BattleNet. Rozmiar zainteresowania przy jednoczesnej otwartości rozgrywki w trybie multiplayer, który stworzył Blizzard był już zawsze potem obiektem zazdrości wszelkich innych produkcji oferujących tryb multiplayer. W rozlicznych magazynach komputerowych najznakomitsze tytuły pojawiają się jako dodatek o wartości kilku - kilkunastu złotych. Tyczy się to również tytułów relatywnie nowych. Diablo 2 nigdy nie trafiło na załącznik do niezbędnika dla ludzi nie potrafiących posługiwać się paintem i nową wersją winampa. Najlepszym wyznacznikiem wartości i pozycji Diablo w świecie gier komputerowych niech będzie fakt, iż NwN2 stojący na moim biurku nabyłem za kwotę 25 złotych. Złota edycja Morrowinda kosztowała mnie złotych 20. Supernieprawopodne i przełomowe pozycje takie, jak Gothic 3, które w dniu premiery przekraczały próg 200 złotych dziś spadają na najniższe półki prosząc klienta o zlitowanie się i kupienie ich za 20% ich ceny sprzed roku czy dwóch. Rupieć jakim niewątpliwie jest dziś Diablo 2 można nabyć niezmiennie w Platynowej Kolekcji, a 50 złotych które na nie wydałem uważam do dziś za najlepszy zakup ze wszystkich jakich dokonałem jeśli chodzi o gry ogółem.
Finrod,
Szanuje tą grę za to, że przekonała do siebie taką masę ludzi, ale i mnie się wydaje strasznie nudna. Grałem w kilka siekanek ale tej nigdy nie udało mi się ukończyc, choc, nie powiem, ładnych parę razy próbowałem. Moje największe osiągnięcie w tej dziedzinie to początkowe misje aktu trzeciego. Dalej już nigdy nie miałem ochoty się zapuszczac.
VL,
Nigdy nie zrozumiałem i nie rozumiem fenomenu tej gry. Ja załamałem ręce po kilku godzinach gry. Gdybym to ja bym recenzentem to dałbym tej grze najwyżej 3/10 w dziedzinie gier RPG. Może jak h'n's gra jest najlepsza, ale dla mnie idzie to zupełnie na odwrót...Nuda gorsza, niż gnicie w trumnie ;]
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Zyklon dnia wto, 01 sty 2008 - 16:02 napisał

sieczka,sieczka i jeszcze raz sieczka,nie trzeba myśleć. Po prostu idziemy przed siebie i ciachamy wszystko co stanie nam na drodze



Grając na singlu, ok.

Ale grając na BN, grając duels [ ludź vs ludź xd ], otwiera Ci się nowy obraz tej gry, gdzie przeciwnikiem nie jest pozbawiony inteligencji potowrek, lecz np, kolega z bloku obok [ a ten, jak śmiem przypuszczać myśleć potrafi ].

Wtedy masz duuuuzo myślenia przy układaniu odpowiednich strategii dla każdej z postaci, ustalania taktyk - jak na kogo grać. Mnostwo obliczeń każego z progów FCR, FHR, IAS etc. Pełno, pełno. Co ubrać, na co wymienić, co będzie lepsze, a może jednak tak?

Jest do myślenia więcej niż się wydaje, oj dużo więcej...
Zyklon,
sieczka,sieczka i jeszcze raz sieczka,nie trzeba myśleć. Po prostu idziemy przed siebie i ciachamy wszystko co stanie nam na drodze
Dany,
To było tam, gdzie Kostka? Drugi obszar pustynny licząc od miasta, musisz znaleźć wejście do podziemi.
Gość_Guest*,
nie mogę zaleźć sali umarłych...pomóżcie
Hyrol,
Ale nie radzę grać na otwrtym battle net. Cheaterzy i buraki, nooby jakich świat nie widział! Ty. Raz wparowałem tam moją najlepszą postacią z singla, ale bez cheatów, a co się stało? - otóż 16 poziomowy druid rozwalił m,nie w pare sekund tak, że się ruszyć nie mogłem!
Jak dla mnie diabełek jest stworzony głównie do CBN i niech szlag trafi Hammer Paladynów!!!
Tokar,

Cytat

Diablo jest super!!! A za batllenet się płaci?


Nic się nie płaci. Wystarczy, że masz oryginalną grę i możesz śmigać.
Paweł_666,
Diablo jest super!!! A za batllenet się płaci?
Hyrol,
Nie ma co gadać. Ta gra bije na łeb i zapewne jeszcze nie raz pobije nie jednego RPG, a sama w sobie rządzi niepodzielnie w świecie RPG. Tyle na temat diablo 1,2 i mam nadzieję że nie wprowadzą żadnych istotnych zmian w trzeciej odsłonie... Grafikę niech zmienią, więcej umiejętności i więęęęęęększy poziom zarówno postaci, jak i trudności gry.
Amen.
DeBe,
Z tego co słyszałem D3 jest w produkcji ale raczej prędko nie wyjdzie. Blizzard ma inną znoszącą złote jaja kurę.
Titanium,
Diablo 2 [COLOR=red]nawalasz w potworki i praktycznie nic więcej...Ale grafika też świetna a wiecie może KIEDY lub CZY wyjdzie Diablo 3
Hyrol,
Normalnie to bym poćwiartował jakby ktoś obraził "Diabołka", ale ostatnio dość często spotykam się z krytyką:
SIECZKA? Ok...
QUPA? Never. QUPĄ można nazwać fetyszy z aktu 3 i elektryczne żuki z A2.
BATTLE NET? This is it! Duele rządzą, a moje postacie są dosyć trudne do ubicia (Sorc 97lv, Barb 83lv z enigmą oczywiście w dłoni, Pal 67lv - gram nim teraz).
Stanowczo to ta gra jest tym, co ja uważam za najlepsze - grą najlepszą w swoim rodzaju. Zostawcie Diaboła!!!
Diego158,
Lubie duzo gier rodzaju RPG a Diablo oprócz gier serii Gothic jest po prostu najlepsza
Baron_PvP,
Diablo 2 to oprócz G3 moja ulubiona gra, ale nie byłaby nią gdyby nie battle.net. To 'coś' imo ta gra dopiero zyskuje, gdy wstukujesz swój login i hasło i zaczynasz wchodzić na poszczególne rozgrywki - trades, duels, baalruns, tombruns - to jest to! Gra jest tania i można bez problemu grać przez sieć na oryginalnym serwie. Niestety wielkim mankamentem tej gry [mowie o battle.net] to to, że w grze jest duuużo hackerów i oszukańców, którzy mogą cię w każdej chwili okraść - trzeba się mieć na baczności i być biedny . Mimo tego uważam Dia2 za grę wspaniałą, której nie zapomni się przez lata! (tak jak pacman i tetris [ale ze mnie oldsqlowiec ])

PS. Ludzie, 'którzy nie wiedzą co dobre' mówią o Diablo, że to tylko siekanka i rąbanka bez sensu. Jeśli grałeś tylko na singlu to ok, rozumiem. Ale jeśli chodzi o battle.net to nie prawda, zresztą sami sie przekonajcie
Kaanyr Vhok,
Co ty w ogolę opowiadasz... Widać że w diablo nie grasz długo albo nie wiesz jak grać. Taktyki nie?? Jakiś dziwny jesteś bo jak sie gra na HC to bez myślenia nie dojdziesz nawet do 60lvl... a jak dojdziesz to szybko zginiesz.


Jakoś grałem w IWD, NWN, BG a dia nadal mi sie podoba.
Wczytywanie...