Wywiad z polskim community managerem Sirviusem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

StorN,
1.Czy wiesz coś Sirvusie o tym jak będzie wyglądało... wystrojenie graczy w grze, czy wszystkie (mam nadzieje z licznych dostępnych elementów ekwipunku w grze) będą wyróżniały się unikalnym wyglądem ? (na postaci rzecz jasna) i czy na wygląd będzie wpływał ewentualne ulepszenie przedmiotu ?

2.Czy w grze będą występowały takie rzeczy jak: efekty pogodowe, mounty ? :-]

3.Jak będzie wyglądało PvP w Mythosie? Ma to być coś rozbudowanego...czy twórcy Mythosa, pvp w grze ograniczyło tylko do "pojedynków 1vs1" ?


Wiem że pytania ingerują szczególnie w "treść" gry, ale skoro jest nadzieja że można wydobyć jakąś "tajemnice" warto spróbować ^'^ :-]
Gość_uookie*,
mam pytanie dotyczące instancji wieloosobowych. czy i jakie będą? mythos to typowy h&s, bez healerów i typowych tanków. samo farmienie do któregoś tam levelu szybko zakończy grę. czy producent przewiduje jakieś rozwiązanie dla graczy z max lvl? czy jeżeli już się takie instancje wieloosobowe znajdą, czy będą miały hard mode z odpowiednim dropem?

krótko mówiąc, czy będzie jakiś endgame?

pozdrawiam
uookie
Courun Yauntyrr,
Czyim największym konkurentem ma być nadchodzący Mythos?
Frey,
Nie wiem czy to dobre pytanie, ale ja miałbym takie: "Jak można zostać Community managerem? Co warto mieć w CV aby dostać taką pracę? "
Taramelion,



Witam moi drodzy,

w tym temacie chciałbym ogłosić pewną ciekawą rzecz,
mianowicie Redakcji GameExe udało się namówić polskiego Community Managera - Sirviusa do udzielenia nam wywiadu na temat zbliżającej się wielkimi krokami grze mmo - Mythos.

Każdy z Was ma możliwość zaproponowania pytania, jakie zadamy Sirviusowi. Czas na wymyślenie pytań do 28.11.2010, a wywiad przeprowadzimy w poniedziałek (tj. 29.11)

Oficjalna strona Mythosa jest tutaj, oficjalne forum tutaj. Można więc zapoznać się z tematem jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił.

Pytania zadawajcie właśnie w tym temacie. Postarajcie się, a z pewnością wyciągniemy od niego jakieś tajemnice!

Wczytywanie...