Khazbanar MMORPG - 9 Era - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Majarek,
A ja się pytam - gdzie był moderator?
Gość_Khazbanar*,
@Maeg
Sesje stanęły, jak zaczęliśmy mieć więcej obowiązków i ciężej je było pogodzić z prowadzeniem Khazbanaru. Nie wiem, może niektórzy rozbili złoty bank i są w stanie siedzieć przy kompie 24/h i zajmować się tylko jedną rzeczą. My niekoniecznie. Teraz ten czas mamy, zatem po tym okresie zastoju będzie lepiej.
Poza tym: Jeśli mówisz o tym, o kim myślę, to wyleciał ten pan za kradzież naszych pomysłów i zaadoptowanie ich do własnej gry. Niestety nie mogliśmy się pogodzić z takim traktowaniem.

Administracja Khazbanar, którą reprezentuję, nie jest autorem tej reklamy. Jakkolwiek miłe jest nam rozpowszechnianie informacji o naszej grze, nie pochwalamy sposobu, w jaki robi to Lye.
Maeg,
Słyszałem o tej grze. Podobno sesje stanęły, jak wywaliliście jedynego arba który coś robił .
Kresselack,
No i co nabijasz poleconych?
Lye,
9 ERA Khazbanar wystartowała 6 listopada 2010r.. Nie zwlekaj, zacznij rozgrywkę na równi ze wszystkimi.



Krwawe i bezwzględne walki czekają na Ciebie w Khazbanar. Tutaj nic nie dostaniesz w prezencie. Wejdź na jedną z licznych aren i staw czoła przeznaczeniu. Pozwolisz na to, aby strach wziął górę czy staniesz się bohaterem tej gry online?
Wyposaż swojego bohatera we wszystko, co potrzebuje: broń, wyposażenie ochronne i różne stopy są do Twojej dyspozycji. Znajdź broń, która do Ciebie pasuje. Ta trzymająca w napięciu gra online zafascynuje Cię i nie będziesz chciał się z nią rozstać.
Khazbanar to nie tylko jakaś tam gra pośród wielu gier online, to jest TA gra online. Przygotuj się do walki Twojego życia i staw czoła tysiącom prawdziwych bohaterów.



Khazbanar to gra online z gatunku MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game), utrzymana w konwencji fantasy. Zagrać w nią może każdy, przy czym gra jest bezpłatna.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!

Zapraszamy do działu sesji online!
Jeśli Twoja drużyna nie może się ostatnio zebrać, lub po prostu jej nie masz, a brakuje Ci dobrej zabawy - To jest miejsce dla Ciebie!
Zapraszamy Mistrzów Gry, Podziemi, Strażników Tajemnic, Bajarzy i innych do prowadzenia!
Pokażcie na co was stać!
Wczytywanie...