Dźwięki towarzyszy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Poszukaj ich w archiwach gry.

Cytat

W archiwach gry.

Najłatwiej się tam dostać poprzez Near Infinity. W tym tutorialu w punkcie pierwszym masz wszystko odnośnie instalacji i linki do ściągnięcia. Odpal edytor, weź zakładkę [wav] i tam będziesz miał wszystkie głosy, ambienty, efekty dźwiękowe i w ogóle. Smacznego.



Z forum CoB, wypowiedź L'f'a.
Elthran,
100 lat na tym forum nie pisałem, ale cóż w Baldurka grywam nadal i mam drobne pytanie. Do rzeczy: zastanawiam się, czy można jakoś wyciągnąć z plików gry dźwięki towarzyszących nam postaci, w jakimkolwiek formacie audio. Chodzi mi o np. "Elminster to, Elminster tamto. Dajcie mi 2000 lat i szpiczasty kapelusz, a skopię mu tyłek!" itp. Wiem, że mógłbym włączyć sobie jakiś programik audio typu Audacity, ustawić Stereo Mix i samemu nagrywać dźwięki z gry, ale to dość czasochłonne zajęcie zważywszy na to, że musiałbym "zmuszać" postaci do robienia konkretnych rzeczy, żeby powiedzieli to co chcę nagrać.

Jeżeli ktoś wie jak to zrobić, o ile to w ogóle możliwe lub ma link do paczki z takimi dźwiękami to proszę o pomoc, zaznaczam, że interesują mnie tylko dźwięki z wersji PL. Pozdrawiam
Wczytywanie...