Koń i pierścień - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rangramil,
Pierwszy problem wygląda jak wariant jednego nienaprawionego buga w grze. Kiedy masz na sobie jakiś przedmiot, który oddajesz w ramach misji, pozostaje aktywna moc, jaką zapewniał. Jeżeli jakimś sposobem odzyskamy ten przedmiot, nie będziemy mogli go już założyć, ale skoro i tak mamy jego bonus, to co tam. Ale czemu nie można go wywalić, to już nie mam zielonego pojęcia.
Kresselack,
1) Pierścień Żmijowego Oka, który dostaję jako nagrodę za wykonanie zadania Kradzież w Dolinie (Bruma, zleceniodawcą jest hrabina), jest traktowany jako przedmiot potrzebny do misji. Nie mogę go wyrzucić ani sprzedać. Ponadto, po odwiedzeniu kryjówki Mitycznego Brzasku, gdzie Postrach odbiera mi wszystkie przedmioty, pierścień w ekwipunku zostaje, tyle, że zdjęty, a założyć go ponownie nie mogę (komunikat, że w tym momencie nie mogę użyć tego magicznego przedmiotu). Wiecie, jak można się dziadostwa pozbyć?

2) Chciałem sobie edytować konia za pomocą Construction Seta. Wziąłem jako model karego konia i zmieniłem mu kolor grzywy na szary. Tyle, że grzywa nie przylega do końskiego łba, tylko jest jakby przesunięta w bok. Efekt jest koszmarny, jak w jakiejś grze sprzed nie wiadomo ilu lat, gdzie tekstury miały żenująco niski poziom. Da się coś z tym zrobić?
Wczytywanie...