Warownia na Rozstajach full Good/evil - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Jeżeli chcesz być taka Praworządna Dobra, to stosuj się do zaleceń Kany.
Nie wiem jak jeszcze jaśniej wyjaśnić, co wpływa na morale.
anna223,
a co z tym sierżantem którego kana chce wyrzucić i podatkami na drogach i polach ?
dalej nie wiem jak podnieść morale XD
Lionel,
Nie zniszczy. Morale niszczy Uncus, przyjmowanie do wojska amnestyjnych przestępców i pozwalanie na korupcję (Kana może kiedyś spytać cię, co z nią zrobić).
anna223,
Czyli ten jolbund z dwóch ostrzy nie niszczy mi morale ?
i btw tzn jak podnieść wreszcie to morale bo nie rozumiem , poprzeczka do werbowania tylko najlepsi (bo tylko dzięki nim można sformować ten oddział tak?)
Lionel,
1. Z tego co wiem, to historia Kany i jej pochodzenie dotyczące Kara-Tur oraz ścieżki miecza w ostatecznej wersji została usunięta, więc wątpię, by była taka możliwość.
2. Otrzymasz ją w Akcie III, jeżeli zbierzesz wszystkich sierżantów, Szare Płaszcze posiadają najlepsze uzbrojenie i pancerze, są świetnie wyszkoleni i moralnie nieskazitelni oraz uformowany jest specjalny oddział przyboczny kapitana.
3. Postępowanie z Torio nie ma wpływu na otrzymanie tytułu. Jest to tylko wybór moralny: śmierć za zdradę, knowania itd. lub ułaskawienie, by wykorzystać ją jako informatora.
4. O sierżantach możesz dowiedzieć się więcej w punkcie 2. --->. Morale strasznie niszczy Uncus i pozwalanie na wewnętrzną korupcję. Wraz ze wzrostem morale rośnie również uprzejmość Szarych Płaszczy, a rolnicy są zadowoleni, gdy ich dziewki nie są zaczepiane przez amoralnych strażników i Gobliny nie biegają po ich polach.
anna223,
Cześć znowu jednak zakładam drugi temat , mimo iż podobny temat jest ale niema dla mnie jasnej w nim odpowiedzi .

Otóż powiem tak i zapytam :
1.Jak zrobić aby kana nauczyła mnie drogi miecza ,
2. Otrzymać nagrodę od szarych płaszczy (bo podobno tak można),
3.Czy sprowadzać Torio Cleaven do warowni jak chcę dostać titla (że jestem dobrą panią "Lady Kapitan " ? ,
4.Których sierżantów brać i jak zrobić aby moje płaszcze były bardzo uprzejme i rolnicy oraz morale wysokie i siła jednoski?


Proszę tylko takie odpowiedzi abym mogła zrozumieć bo ja 1 raz gram xD a dla kobiety odpowiedzi typu.... "....no tam masz to jest ...w....dlaczego tego nie wiesz ....?"
Dziękuję Michaela
Wczytywanie...