Wieża maginów - problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lily,
Stamtąd jest wyjście... Nie użyłeś czasem tutaj formy ducha? Zamień się w niego, żeby się wydostać.
Wychodzisz z tego miejsca tak samo, jak wszedłeś. W razie co, to wgraj poprzedniego save'a i zobacz jak się tam dostałeś.
Gość_Skin*,
Nie zrozumiałaś mnie. ja właśnie cofnąć sie nie mogę...
Lily,
Oh man... Dobra, w Pustce będziesz mógł przybierać cztery różne formy, które pozwolą przechodzić Ci przez różne drzwi.
Cofnij się do miejsca, gdzie spotkałeś maga, bo w miejscu ze statkiem nic aktualnie nie zrobisz.
Pierwsza forma to forma myszy, którą powinieneś spotkać niedługo po wejściu do Pustki. Dzięki tej formie będziesz mógł przechodzić przez mysie dziury. Z czasem będziesz mógł przemieniać się inne postacie.
Gość_Skin*,
A znalazłem to pomieszczenie. Teraz demon gnuśności przeniósł do Pustki. trafiłem do miejsca w Pustce (nie od razu troche pochodziłem) gdzie jest statek i kukła która dała mi +1 do zręczności. Nie mogę sie stąd wydostac! na mapie w miejscu gdzie stoi ta kukła jest napisane ,,ukryty pokój". Nie mam pojęcia co zrobic.
Lily,
A to dziwne... Może musisz pokonać wszystkich wrogów na tym piętrze. Zbadaj jeszcze raz wszystkie pomieszczenia, mogłeś coś ominąć.
Gość_Skin*,
A teraz mam jeszcze jeden problem ; nie wiem jak mam sie dostać z pietra pierwszego na nastepne gdyz obie bramy sa zawalone gruzami
Lily,
Wieża ma bodajże 4 czy 5 poziomów, a Irvinga znajdziesz na samej górze. Połaź po każdym poziomie, znajdź przejścia na wyższe poziomy (w pewnym momencie będziesz musiał przejść spory kawałek gry w Pustce), a w końcu dotrzesz do głównego bossa i Irvinga.
Gość_Skin*,
mam problem z misja w wiezy maginow juz po wielkiej bitwie kiedy zginał Duncan i król. Idę do wiezy wi wchodze do srodka skąd nie ma odwrotu i mam znaleźć dwie osoby : irvinga pierwszego zaklinacza i kogoś tam jeszcze. moje pytanie berzmi : gdzie oni są.

P.S.
jestem magiem elfem
Wczytywanie...