Problem z kamerą - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Izabela*,
Wiem, że post stary. Jednak jesli ktoś jeszcze tego szukał to zamieszczam podpowiedź jak pogrzebać w pliku .ini żeby poprawić wszelkie możliwe błędy z kamerą po aktualizacji http://nwn2.wikia.com/wiki/Camera (Jako, że w tym poście uniwersalnej pomocy nie udzuelono)
anna223,
dzięki już mam wystarczy trybie strategicznym ustawić sobie

thx for all .
Jednak może zostanę na forum poobserwuje troszkę ludzi i ich zachowania a może też będę w stanie pomóc !
Lionel,
Umieszczony był tam ten obrazek ukazujący ustawienia kamery jakiegoś użytkownika. Komuś to pomogło.


fvief5.jpg

Poza tym poeksperymentuj, klikając * . Zmienia się wtedy tryb kamery. Raczej nie wrócisz już do tej z NWN2, ale da się do tego przyzwyczaić.
anna223,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia sobota, 9 października 2010, 13:45 napisał

Spróbuj jeszcze tego: http://neverwinter2.g...ghlight=kamera

Nie pamiętam jak wyglądał tryb kamery w samym NWN2, więc nie bardzo wiem, jak pomóc.

SERDECZNIE przepraszam ale czy mógłbyś skopiować text z stamtąd ? z niewiadomej przyczyny nie moge tam wejść
anna223,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia sobota, 9 października 2010, 12:17 napisał

Ale czemu jeden jedyny post. Może zadomowisz się u nas na dłużej.


http://forum.gexe.pl/...blem-z-kamera/przepraszam ale mi chodzi żeby zupełnie jak w dwa było , jeden jedyny post ze względu że jak patrzę jak niektórzy "buzię otwierają " na takich co mają problem , a chodzi mi o ludzi którzy w pierwszej kolejności "pytają a potem szukają" . Po prostu nie podoba mi się jak ktoś np : na mnie lub innych chce się popisać i powyzywać , czy użyć sarkazmu lub innej złośliwej uwagi Buduje/Tworzę forum "All about History i np obco krajowcy jak nie znają odpowiedzi to nie nabijają bezmyślnie postów ---> do rangi czy titla jakiegoś .

przepraszam że nie na temat ale to prawda o polakach (tak to jest jak damy dzieciom 7-12 lat internet przesyłam całuski ;> :*
anna223,
Otóż (coś niezwiązanego z tematem) chciałabym powiedzieć że to jest jeden jedyny temat jaki zakładam , proszę więc nie pisać do mnie "...poszukaj w google..." lub coś w tym stylu bo oczekuję odpowiedzi a konto usunę lub usunie administrator jak ją uzyskam.

Problem :

Jak wiadomo po zainstalowaniu maski zmienia nam się kamera , a ja bym bardzo była wdzięczna ( całusek na za pomoc w jakimś stopniu)

chciała bym / poszukuję pomocy z tym aby jakoś przywrócić możliwości kamery z samego nwn 2 czy to poprzez mod czy szperanie w plikach niech mi ktoś proszę doradzi jak !

dziękuję i pozdrawiam

Michaela ;>
Wczytywanie...