American McGee's Alice - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Statha,
Wyśmienity horror, mnóstwo wątków, nie to co horrory z 2012 czy 2013roku... Jeden wątek i koniec, możesz wyłączyć myślenie. Ten wzmaga myślenie, posiada wiele elementów thrillera.
Wiktul,
Zrób to natychmiast. Przeszedłem jakiś miesiąc temu. Ge-nia-lne! Prowadzenia fabuły i rozwoju literackich pierwowzorów niejedni pisarze fantastyki mogliby uczyć się od twórców gry.

[Dodano po 37 minutach]

A Jaabberwock jest turbo koksem. Szyszymory tez uwielbiam.
Lionel,
Łaaa... wreszcie spiąłem i ukończyłem historię. Powiem szczerze, że na padzie o wiele lepiej mi się grało niż na myszce. Może to przyzwyczajenie, ale do zręcznościówek gałeczki są lepsze .
O mój boże, jakież irytujące były te krzyczące zjawy. Najbardziej upierdliwy przeciwnik w grze. Ale przynajmniej moja lodowa różdżka szybko się nimi zajmowała. O dziwo, najtrudniejszą walką było dla mnie starcie z Jabberwockiem. Ten jego ogień za szybko mnie palił. No i irytujące pływanie, nienawidziłem tego.
Niemniej jednak jestem zdecydowany na zakup drugiej części gry, bo nawet ciekawi mnie, co tym razem stało się z Krainą Czarów.
Wiktul,
Piotrze - myślę, że to nie wina "modyfikacji", co po prostu chu...steczkowej wersji. Kto to wie kto to i jak zgrywał, a poza tym to jednak starsza gra, pewne parametry karty graficznej mogą być niekompatybilne z wymaganiami gry.
kami,
Ohi ohi, to w takim razie cieszę się, iż należę do grona osób, które grały w całość. Aż żałuję, że nie wiem co się stało z płytą instalacyjną, hmm... Wiciu, mogę do Ciebie napisać również? Czy już oba pliki przekazałeś charytatywnie?

Na marginesie dodam, iż z całego umiłowania gry zaczarowałam kompa i mam dzwonek, teń psychodeliczny śmiech pod logiem twórcy z początku gry
Gość_Piotr*,
Oczywiście super gra, charakterystyczny klimat. Akcja gry toczy się parę lat później niż klasyczna powieść, więc Ala zdążyła trochę urosnąć i jest w tej grze w sumie młodą kobietą ( ma z 17,18 lat ), przy tym ma ładny biust i w ogóle ładna z niej dziewczyna i fajnie się porusza.
Tylko od pewnego czasu mam dziwny problem z grą - przed formatem było dobrze, po formacie gdy zaczynałem próbować szukać gry do ściągnięcia, to ściągałem ją parę razy ale zawsze natrafiałem na jakąś dziwnie zmodyfikowaną wersję: na zasadzie że Ala np. długo stojąc w miejscu nie tylko zakłada jedną rękę na biodro itp. ale np. bawi się bronię, którą ma w ręku na różne sposoby, chodząc czasami fajnie się rozgląda itp. Wszystko by było super gdyby nie to że tekstury otoczenia (ściany, podłoga, sufity, meble itp.) migają na różne kolory i to strasznie szybko, że aż oczy bolą. W dodatku po prawej stronie blisko środka ekranu pojawia się dziwny pionowy pasek zamiast zwykłego pokazującego zdrowie i energię.
Może mi ktoś poradzić jak zlikwidować te problemy ? To chyba raczej wina tych modyfikacji, nie ?
Z góry dzięki za każdą pomoc.
Ati,
Napiszę tylko (i mam nadzieję, że nikt tego nie potraktuje jako spam) - MrrrrrrrrrrRRRrrrrau.
Wiktul,
Oj tak, muzyka jest bardziej niż fenomenalna, przede wszystkim pod kątem tego jak pasuje do całości i podkreśla nastrój rozgrywki.
Lionel,
Grałem tylko w demo, ale i tak zostałem urzeknięty całą otoczką Alicji. Świetna historia i ten mroczny klimat. Muzyka to majstersztyk! Gdy wyjdzie kolejna część to tym razem zainwestuję w pełną wersję.
Krix,
Wiem, pamiętam, że jak zaczynałem studia (dawno temu i nieprawda) była na to schiza u paru moich kumpli. Poszukiwania zakończyły się fiaskiem, trochę tak jakby był ban na tę grę. Kto w nią grając 3 raz 10 razy wypowie Alicja do lustra padnie śmiercią okrutną. Czy coś.
Wiktul,
Klimat ma niezawodnie, niezrównany. Dostać również niezrównanie ciężko, ja przynajmniej w żadnym z naszych sklepów nie widziałem, tylko raz na Allegro i zniknęło, nim zdążyłem pomyśleć "ojejku".
Krix,
Przypomniało mi to stare czasy gdy kanał o grach (Hyper czy coś) puszczał w kółko gameplay. Zawsze chciałem w to pograć. Alicja stojąca na jakiejś szachownicy w przestrzeni z zakrwawionym nożem. Ma klimat. Możliwe, że czas się za nią rozejrzeć. Alicja? Gdzie jesteś?
Wiktul,
To zapraszam na gg Ale tymczasem może ktoś jeszcze o samej grze?
eimyr,
Jeśli serial oryginalny to chętnie.
Wiktul,
Dwa obrazy z normalnym serialem itp., jeśli Cię intereszą.
eimyr,
Beware the Jabberwocky!

BTW, masz pożyczyć kopię?
Wiktul,
Przywołuję ten klasyk, bo właśnie go odkopałem i zasiadłem po latach po raz kolejny.
Prawdziwe dzieło sztuki, wspaniała trawestacja znanej wszystkim powieści, jeden z najlepszych horrorów jakie widziałem na ekranie (nie tylko komputera). Gdy grałem w to po raz pierwszy zaraz po premierze (a dokładniej grał starszy brat, bo ja wówczas zbyt się cykałem ), totalnie owładnęła mną schiza, groteska i mnóstwo niesamowitych konceptów na środowisko, przeciwników i łamigłówki, które zryły mą banię dość wydatnie.
Kto jeszcze zna i ma podobne doznania z tą, jedną z mych najukochańszych gier? Ten jeden raz EA wydało coś szalenie niepodobnego do całej reszty produktów, a czego u nas niemal nie sposób było dostać.
eimyr - pewnie Ciebie przywołam tym tematem. Tym bardziej, że w przyszłym roku ma wyjść kontynuacja.

Here's a riddle...
Wczytywanie...