Wycena - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Aldaron,
Chciałem tylko nadmienić, że po zainstalowaniu dodatku, w podstawce też pojawia się ta opcja jak i inne, których nie było przed instalacją
Rincewind,
Cechą wyceny jest chyba charyzma, więc dobrze jest mieć ją na wysokim poziomie. Ja gram czarownikiem, więc z tym nie mam problemu. Zależy to też od kupca. Bo np. Neurik w 2 rozdziale w podstawce zawsze u mnie reagował negatywnie, więc chodziłem do kowala i tam sprzedawałem (bo wyświetlał się sukces ). A tak na marginesie to chyba szkoda 2 pkt. na wycenę u wojownika. Ja nawet u Czarownika nie dodawałem do tego skila ani punkta (a to jest właśnie m.in. preferowana umiejętność czarownika).
Palooch,
Was tez wkurza jak dostajecie od jakiegoś kupca negatywa?? Jaka jest rada na to? Bo metoda sejw/load/load/load/load/load/load/load/load itd. doprowadziła mnie do stanu wykończenia psychicznego
Jak ma się oba dodatki, to już od początku jest ten system wyceny. Jak sobie z tym poradzić? Bo mam woja i wycena kosztuje mnie 2pkt a mam tylko 2 pkt na lvl help
Wczytywanie...