![](/view/images/emoticons/default/smile.gif)
Co do "Ligi Niezwykłych Dżentelmenów" to wcale taka fatalna nie była. Traktuje ją podobnie jak "Wodny świat" czy "Skarb narodów", czyli tytuły może nie najwyższych lotów i głupiutkie, jednakowoż jako odstresowywacz sprawdzają się całkiem nieźle.
Weekend coraz bliżej, więc wrzućcie na luz, rozsiądźcie się wygodnie w mięciutkich fotelach, przykryjcie kocykiem i złapcie swoje piloty. Jakie smaczne kąski fantastyczne będzie można upolować w najbliższych dniach? Przekonajmy się.
Weekend zapowiada się naprawdę malowniczo dla fanów klimatów apokaliptycznych, przede wszystkim tych sygnowanych twarzami Arnolda Schwarzeneggera i Willa Smitha. Natomiast pasjonaci fantastyki naukowej będą mogli uciec w kosmos, przeżyć bliskie spotkanie trzeciego stopnia, poznać kroniki niejakiego Riddicka lub też odkryć tajemniczy plan Cylonów. Zostaniemy też zaproszeni na wędrówkę do Parku Jurajskiego (i to na dodatek dwukrotnie!), gdzie będziemy mogli zadać sobie pytanie, czy ruch motylego skrzydełka w Nowym Jorku może spowodować huragan w Japonii?
Piątek, 24 września 2010:
Sobota, 25 września 2010:
Niedziela, 26 września 2010: