Tworzenie postaci. (problem) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_operakala*,
Każdy inny ma ten problem, że gra robi się czarna na sekundę, a następnie się zawiesza. Zdarzyło mi się to kilka razy po stworzeniu postaci.
Gość_Spy*,
Wielkie dzięki za odpowiedź i linka. A już straciłem nadzieję na odpowiedź.

Jeszcze raz wielkie dzięki, pozdrawiam.
Uqahs,
Wiecie, w Fallout 3 bardzo łatwo stworzyć postać wszechstronną. Znacznie lepiej doradziłbym, gdyby sprawa dotyczyła pierwszych dwu części lub Fallouta Tactics. Jeśli bym miał tworzyć odpowiednik Sama Fishera, to na pewno skupiłbym się na broni lekkiej. Zakładam, że nie zamierzacie działać zupełnie po cichu. Bo takie "ciche" bronie w F3 na szpona śmierci się nie przydadzą.

Pozostaje więc poszukać odpowiedniej broni do walki na krótki dystans. Polecam combat shotguna i jego specjalną wersję "terrible shotgun". A do zdejmowania przeciwników z dystansu zalecam stosować jakiś karabin snajperski, choć z tego co pamiętam, to był z nim kłopot jeśli chodzi o dostępność amunicji. No ewentualnie można się zastanowić nad umiejętnością walki wręcz.

Różne buildy postaci znajdziecie tutaj: http://fallout.wikia....dwars.27_Ninja
Gość_Brzytwa*,
Podłączam się pod pytanie jaka broń jest najlepsza dla sneakera.

Pozdr.
Gość_Spy*,
Witam.

Chciałbym stworzyć Sama Fisher'a w świecie Fallout 3. Mam problem z wybraniem ostatniej umiejętności (rodzaju broni). Waham się między bronią lekką, a bronią energetyczną (może trzeci echelon w przyszłości z tego typu broni korzystał). Inne umiejętności to skradanie się i otwieranie zamków. Bardzo proszę o pomoc w doborze tej ostatniej umiejętności.

Pozdrawiam.
Wczytywanie...