Gry PvP na 1 kompie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Frey,
Jakbym czytał biografię Komorowskiego lub Kaczyńskiego.

Tar brał udział w powstaniu warszawskim i obaliłeś komunizm?

Tak z ciekawości.

Tą grą PvP na jedną osobę są świetne wromsy, po prostu wymiatają
Taramelion,
http://i932.photobuck...han/zswqoh.gif[/IMG]


Słuchajcie dziateczki... to było tak:

Urodziłem się w biednej, chłopskiej rodzinie, jednak dzięki sprytowi, pracy, wytrwałości i tym podobnych doszedłem do szczytów kariery i osiągnąłem już wszystko. Moje dzieciństwo owiane jest woalem tajemnicy. Ciężko pracowałem i świetnie się uczyłem w szkole, pomagałem słabszym kolegom, orałem pole i grywałem w pasjansa. Skończyłem 5 szkół w tym jedną w Stanach i się znam.
Wiktul,
Opowiedz nam o swoim dzieciństwie, Tar...
Taramelion,
Jeśli masz szeroką obudowę w wypadku PC możesz rozłożyć na nim szachownicę (jeśli notebook to będzie łatwiej).
Na szachownicy możesz zagrać w:

SZACHY - najfajniejsza gra planszowa na świecie. Została wynaleziona 1000 lat przed powstaniem świata. Polega na jak najdłuższym wstrzymywaniu się przed snem. Przegrywa zawodnik, który szybciej zaśnie.

W życiu, jak w szachach: chciałbyś posuwać królową, ale możesz tylko zbić konia

WARCABY - gra planszowa osadzona w scenerii biało-czarnej... czegoś w rodzaju pustyni. Głównym zadaniem graczy (jest ich tylko dwóch) polega na dowodzeniu dwiema armiami płaskich pionków. Każdy może awansować na superpionka o skomplikowanej nazwie damka.

Na lapku możesz zagrać w PUZZLE - niesłychanie energiczna i czasami brutalna gra dla ludzi o mocnych nerwach lub grubych skarpetach. Zasady są bardzo proste: każda ze stron (a strony są zazwyczaj dwie, gdyż gra w 3 osoby zalicza się już do sportów ekstremalnych) ubiera się w specjalne 3-warstwowe kombinezony ochronne w 100% szczelne i siada naprzeciw siebie. Na środku kładzie jabłko, następnie jabłko kroi na dwie różne części. Każda ze stron otrzymuje po jednej części i ma za zadanie złożyć jabłko w całość. Która ze stron podoła temu zadaniu pierwsza, zwycięży. Przegrany musi zjeść jabłko, dlatego gra jest niemożebnie hardkorowa – aby wygrać, niektórzy są w stanie zrobić wszystko, a nawet więcej niż nic.
Wiktul,
Ano. Późniejsza wersja nazywała się bodajże "Schorch" po prostu. Można było zamiast czołgu ustawić AT-AT
Lavo,
Propos wormsów. Niedawno gdzieś czytałem, że tworzą nową część (powrót do 2D). Będzie można popylać w multi na necie i parę małych usprawnień...

[Dodano po 2 miesiącach]

Jeszcze mi się przypomniało coś! Prekursor Wormsów, gra "Scorched Earth". Zaje... fajna.
eimyr,
Worms World Party. Najlepsza część.
Matthias Circello,
Dzięki, z pewnością wykorzystam kilka z tych opcji. Ale nie krępujcie się, możecie dodawać dalej. ;p
Wiktul,
Liero to syf bez grafiki i sensu, nawalasz wszystkim we wszystko i jest fajnie

A Majin Vegetą to był akurat najbardziej lapsiarski atak i wystarczyło się kulturalnie umówić, że się tego nie robi
Kresselack,

Cytat

DBZ Mugen 2 - nawalanka DB, setki godzin spędzonych przed klawiaturą w podstawówce.


A Majin Vegetą i tak mogłeś zrobić w każdej chwili BOOOM i koniec walki ;p

Co do Wormsów, to Worms Blast, ewentualnie Armageddon. A Liero i tak jest fajniejsze!
Wiktul,
Wormsy raz jeszcze (byle nie 3D, ja zwykle gram w Armageddon, ale od World Party się praktycznie nie różni. Starsze też polecam)
Contra również
emulator sony i jedziesz z Crash Team Racing - kosmiczna zabawa i radocha.
Również może być Tekken, ale jeśli nie masz pada to wszystkie tego typu nawalanki mają tę smutną przypadłość, że gracze na wzajem blokują sobie klawisze.
Little Fighter 2 - i PvP i coop. Również mnóstwo śmiechu, a wciąga
Last Blade 2 - przepiękna, doskonała nawalanka na NeoGeo.
Metal Slug - również NeoGeo (choć inne platformy też dadzą radę, chyba NES np.)
Guilty Gear - heavy metal nawalanka, bardzo dobra grafika, dynamiczna.
Panzer General i Fantasy General - strategicznie, jeśli masz ochotę. Bardzo stare, bardzo dobre
Mortal Kombat, raz jeszcze.
Tanks - Pegazus. Kolejne mistrzostwo świata obok Contry
DBZ Mugen 2 - nawalanka DB, setki godzin spędzonych przed klawiaturą w podstawówce.

Więcej mnożyć nie będę chwilowo, bo już masz dużo opcji. Możesz do mnie uderzać w sprawie większości powyższych.
Kresselack,
No to tylko Warcraft odpada. Co do Neuro nie jest pewny... ale chyba się dało.
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia piątek, 13 sierpnia 2010, 12:52 napisał

Liero
Battle for Wesnoth
Neuroshima Hex
Warcraft III


Ale chodziło o gry na JEDNEGO kompa na 2 osoby ;P
Kresselack,
Liero
Battle for Wesnoth
Neuroshima Hex
Warcraft III
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia piątek, 13 sierpnia 2010, 08:31 napisał

Na Amigę


Ah, mój błąd. Znalazłem tę gre na synulatorze NES, więc myślałęm, że było na NES ;p


Polecam jeszcze Contrę [NES] xD
Taramelion,
Settlers 2. Tylko musisz mieć dwie mychy.
Medivh,

Cytat

North & South [Gra na NES. Można znaleźć na necie]


Na Amigę Ja polecam jeszcze na emulator Amigi:

Spy vs Spy!

[Dodano po 32 sekundach]

I Moonstone oczywiście!

http://gexe.pl/793,Mo.../2407,Recenzja
Lavo,
Cywilizacja 4
Pong
Liero
North & South [Gra na NES. Można znaleźć na necie]
Warlords 3
Virtua Fighter
Mortal Combat
Któryś ze starszych Need for Speed
"Ignition" stara fajna samochodówka.


Szachy
Warcaby
Makao
Poker
Poker: Texas Hold 'Em
Wojna

Do tego: WSZYSTKIE GRY NA NES!

Polecam szczególnie: Liero, Ignition i North & South. Są to stare, niepozorne gierki. Jednak czasem z kumplami gramy w nie przy piwku i jest fajna jazda ;D
Tokar,
Fakt, nie przyjrzałem się dobrze

No to Street Fighter jest jeszcze :'d
eimyr,
To nie PVP chyba. Proponuję jakiś Tekken albo coś w tym stylu.
Wczytywanie...