Złudzenia optyczne. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnith dnia czwartek, 12 sierpnia 2010, 20:46 napisał

Nie podchodziłem do tego z tak "filozoficznej" strony Chodzi tylko o te szare kropki pojawiające się na skrzyżowaniach białych linii.


Hmm... Dopiero jak mi powiedziałeś, to LEDWIE widzę te punkty ;P
Darnith,
Nie podchodziłem do tego z tak "filozoficznej" strony Chodzi tylko o te szare kropki pojawiające się na skrzyżowaniach białych linii.
Lavo,
Pierwsze, Morttona znam. To Dżizas. I w sumie jak pierwszy raz to widziałem, to bez 'iluzji' go widziałem xD

A drugie to nie iluzja tylko zagadka (albo ja jestem ślepy, czego nie wykluczam). Szarych kropek jest zero albo nieskończenie wiele, jeśli liczyć to, że pod pojęciem kropki kryje się 'punkt'. A jak wiemy z matematyki, linia składa się z nieskończonej ilości punktów...
Darnith,
Nie czepiajcie się "równych" odległości między liniami
No to policzcie wszystkie szare kropki, znana iluzja
  • iluzja1.PNG
Mortton,
Coś mnie natchnęło na założenie tego tematu.
Tutaj wklejajcie złudzenia optyczne które znależliście w internecie. I prosze o NIE wklejanie linków z stronami. Mają to być WASZE znalezione złudzenia. Wklejcie złudzenie i opiszczie "jak działa". Ja zaczynam:

jesPict.gif
Wpatruj się w cztery czarne kropki na środku obrazka jakieś 30 sekund nie mrugając. Potem popatrz na ściane. Co widzisz?
Wczytywanie...