Sesja ME - chętni? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Trzeci Kur,
Jak tylko wrócę z domu, gdzie właśnie tyję z okazji okrągłych urodzin taty, obiecuję dosłać spasioną kartę;p
eimyr,
Ja też. Bardziej chyba niż jakikolwiek inny ze znanych mi światów. Może jeszcze WoD mu dostaje. Nvm.
Favar,
Nothing Po prostu lubię świat ME.
eimyr,
Postępy są takie, że ja czekam na karty postaci i poza tym można ruszać. Bo co?
Wiktul,
Raczej marnie

A mnie nie pytałeś o postępy
Favar,
Tak z ciekawości, jak tam postępy?
eimyr,
Dzisiaj.
Mortton,
Lepiej na Pm'ke niż na gg. Mam jeszcze jedno: Kiedy otrzymamy szablony czy karty (nie wiem jak to nazwać) postaci?
eimyr,
Ok, możemy zaczynać przygotowania. Wszyscy chcą hasło do subforum na PMkę czy ktoś rezygnuje? (Trzeci Kur, ty chyba byłeś niepewny udziału, więc właściwie to pytanie do Ciebie)
Tyrion,
Jestem chętny, jeżeli jest jeszcze miejsce.
Trzeci Kur,
No dobra, to wstępnie jestem chętny Z czasem się to pewnie wyklaruje.
eimyr,
Po to jest wyprzedzenie, żeby potem nie było "a ja nie wiedziałem". I tym bardziej żeby się nie okazało, że akurat nikt nie ma chęci/czasu/whatever.
Trzeci Kur,
Aż sam bym chętnie zagrał, ale boję się deklarować z takim wyprzedzeniem :x
eimyr,
Spoko. Tak właśnie myślałem, żeby dla każdej rasy i klasy zrobić parę wymagań i ograniczeń na kształt nakładek z DD i nanieść to na kartę do WoDa, chociaż bez umiejętności, same atrybuty.
Matthias Circello,
Sugestie techniczne: stwórz jakiś szablon dla postaci, który sobie wypełnimy, żeby każdy miał mniej więcej podobne podstawy techniczne postaci. Reszta niech potoczy się swoją drogą!
Mortton,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia sobota, 7 sierpnia 2010, 21:27 napisał

Miałem na myśli Mass Effecta - grę komputerową. Chodzi mi o pierwszą część, rzecz jasna. Jej znajomość jest, jakby to ładnie powiedzieć, obowiązkowa.

Dobra, skoro nie chcecie ustawianej sesji, nie będzie ustawiana. Drżyjcie. Jakieś sugestie poza tym? Chociażby techniczne?

A chodzi o gre. Grałem znam świetnie. Więc raczej z tym nie ma problemu.
eimyr,
Miałem na myśli Mass Effecta - grę komputerową. Chodzi mi o pierwszą część, rzecz jasna. Jej znajomość jest, jakby to ładnie powiedzieć, obowiązkowa.

Dobra, skoro nie chcecie ustawianej sesji, nie będzie ustawiana. Drżyjcie. Jakieś sugestie poza tym? Chociażby techniczne?
Mortton,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia sobota, 7 sierpnia 2010, 19:22 napisał

Grałeś w to w ogóle? Kto się przejmuje bezbronnymi pieskami na Omedze? OK, skoro tak, mam już dla Ciebie postać. Anormalny Salarianin, który prowadzi schronisko na Omedze, podoba się? jk

Spokojnie żartowałem. Nie nie grałem to moja pierwsza sesja. Ja szczerze preferuje zimowe planety. Brnięcie przez śnierzyce to jest to.
Hassan',
Uniwersum ME zostało zrobione w na tyle obszerny sposób, byś mógł nas zaskoczyć czyś zaskakującym. Zaiste. Jeśli jednak chodzi o moje preferencje, wolę środowisko zabudowane niż radosne wodospady i zielone dżungle.
Bylebyśmy nie spotkali jakiegoś małomównego Kroganina. Któryś z graczy mógłby zaplątać się wtedy w jeden z tych błędnych dialogów, polegających na natarczywej wymianie imion rozmówców... Shepard. Wrex. Shepard. Wrex. Shep... Cholera.
eimyr,
Grałeś w to w ogóle? Kto się przejmuje bezbronnymi pieskami na Omedze? OK, skoro tak, mam już dla Ciebie postać. Anormalny Salarianin, który prowadzi schronisko na Omedze, podoba się? jk
Wczytywanie...