Jak dostać się do Labiryntu? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Benson,
Nie mogę z nikim porozmawiać. Gdy klikam na Belta, nic się nie dzieje. A schody w Gildii Złodziei są nieaktywne Myślałem, że to może przez to, że podczas walki zginęli Książęta, ale na jakimś forum przeczytałem, że wystarczy, żeby7 przeżył Belt, któremu daje się potem pamiętnik lub listy i on teleportuje do Gildii. Problem w tym, że u mnie tak się nie dzieje.

Edit:
Temat chyba nieaktualny. Na zagranicznych forach poczytałem, że nie tylko mnie przydarzyła się taka niemiła niespodzianka i to chyba bug jest za to odpowiedzialny. Użyłem cheata i jestem w labiryncie. Zobaczymy, czy akcja potoczy się dalej.
Kresselack,
Porozmawiaj z którymś z Wielkich Książąt, a teleportują Cię pod same schody. A jeśli wolisz się przejść, to wleź do gildii Złodziei - schody masz po prawej stronie największej, centralnej komnaty.
Benson,
Witam
Pokonałem wszystkich w Pałacu Książęcym (rozdział 7), dałem Beltowi pamiętnik Sarevoka i nic. Podobno miałem się przenieść do Gildii Złodziei i stamtąd zejść do Labiryntu, ale nic takiego się nie stało, a gdy poszedłem do GZ, nie wiem gdzie jest to zejście
Wczytywanie...