Parę dziwnych rozmów i przedmiotów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bhaal998,
Dobra znalazłem gdzieś stare save jak przeszedłem już Morka to napisze o popielnych stworach za niedługo (co gadają). Ale dalej nie wiem co oni chcą nam przekazać.

EDIT: Już napisałem o zombie i niewolniku. Czekam aż ktoś odpowie...
Kresselack,
1. Klucz uniwersalny, bo tak zostało dziwnie przetłumaczone "Skeleton key" dostajesz od Dżentelmena Jima Staceya za wykonanie ostatniego zadania dla Bal Molgamer, dobroczynnego odłamu gildii złodziei. Zadanie polega na zwinięcie Barelowi Sala (z Domu Sprawiedliwości) dwemerowego kubka i przekazaniu go komuś tam.
2. Czachy te niczym się nie różnią pod względem wykorzystania. Możesz je co najwyżej postawić na półce
3. Dzwony te nic nie dają, aczkolwiek można na nich zagrać kawałek "Sto lat", co mnie bardzo ucieszyło.

Na pytania o stworki nie umiem Ci odpowiedzieć. Nie badałem tego.
Bhaal998,
Mam parę pytań najpierw zaczne od dziwnych przedmiotów

1. Klucz szkieleta. Wiem, że jest to jakiś super wytrych. Wiem też, że fajowo wygląda tylko gdzie go można znaleźć?
2. Czacha służącego i zwykła. Do czego one są? Zwykłe pewnie do niczego, ale te czaszki służącego? Różnia się tylko jakimś sznurkiem zawiązanym na czaszce.
3. Do czego są dzwony 6 Rodu? Można na nich grać, ale to nic nie daje.

Teraz pytanie o stwory

1. Jak wiemy popielne stwory np. niewolnicy I INNE "CZŁEKOKSZTAŁTNE" od razu atakują. Ale można do nich podejść będąc niewidzialnym. Zagadałem do popielnych pod osłoną niewidzialności i gadali bezsensownym bełkotem (na końcu tematu napisze) . Jak zauważycie to wszystko bezsensowny bełkot. I tu pytanie. O co tym stworom chodzi? Może chcą pomocy albo nie wiem... Czy da się coś zrobić z nimi oprócz zabicia nich?
2. Prosiłbym żeby osoby, które zagadają do innych stworów prócz przezemnie wymienionych napisały co mówią dokładnie (cały dialog). Ja je tutaj napisze i napisze kto napisał. Po to to bo nigdy na żadnym z forów nie widziałem, żeby ktoś o tych gadkach pisał.

Oto gadki popielnych:

Popielny niewolnik:
"Krzesła. Stoły. Wszystko pomieszane. Słyszymy słowa i musimy je wypowiadać. Bierzemy je i układamy, ale wciąż nie chcą zamilknąć."

Popielny Zombie: (dokładnie tak jak pisało)

"GDZIE JESTEŚ PANIE? Nie słyszymy cię... PRZEMÓW do nas! BŁAGAMY.

Wszytko to wypowiadają te same stwory. Jak nie wierzycie zagadajcie do nich będąc niewidzialnym.
Wczytywanie...