Zadanie od Cromwella - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

polusio,
ja też mam problem z tą misją chodzi o to że przeszukałem całem podziemia-miasto ghuli i nie moge znaleśc zleceniodawcy tej misji prosze o jak najszybszą odpowiedź
Anorthus,
OK, już zrobione, otworzyłem ostatnie drzwi
kol,
Idziesz do tego ghula i mówisz mu o tym. Klucz Tenpenny'ego nie jest chyba potrzebny. W każdym razie idź do ghula, ja miałem tak samo.
Anorthus,
W podziemiach jest taki koleś (konkretnie ghul), który daje mi zadanie zabić 4 gości. Jako, iż z natury dobry ze mnie człowiek, postanowiłem darować im życie. I tak 3 dobrowolnie oddało mi swoje klucze, natomiast pan Tenpenny już nie żył, a to dlatego, że robiąc misje, której celem było pogodzenie ludzi z ghulami oraz załatwienie tego, żeby ghule mogły zamieszkać w jego wieży, wybrałem opcję zrobienia tego pokojowo. Niestety kiedy ponownie przyszedłem do tej wieży okazało się, że dziadek już nie żyje i nie wiem skąd wziąć jego ostatni klucz, który potrzebny jest to przejścia całego fortu Constantine gdzie mieści się ostatni pancerz, potrzebny mi do ukończenia artykułu odnośnie zbroi, które są w tej grze. Nie wiem co zrobić, przeszukałem cały jego apartament, ale nigdzie klucza nie ma. Chyba tego twórcy nie przewidzieli.
Proszę o jak najszybszą odpowiedź
Wczytywanie...