[Dragon Age: Początek] Prezenty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Sceptyk*,
Prezenty właściwe dają postaci po 10p a każdy kolejny jeden mniej aż do 6. Prezenty nie przypisane dają po 5p i jak powyżej spada o 4p wraz ze wzroatem ilości takich podarunków dla danej postaci.
Bonus- uważajcie z prezentami dla shale bo może wystąpić bug, który kasuje nadzwyczajny kamień jeżeli w plecaku mamy jego zwyczajny odpowiednik, naszczęście bodaha można traktować jak magazyn.
Salem,
Może nie dostałeś misji od Stena? Dopóki Sten nie poprosi Cię o odnalezienie miecza, dopóty nie będziesz mógł go odzyskać.

Ewentualnie mogłeś opuścić któregoś z poprzednich NPCów, którzy miecz posiadali - udaj się najpierw nad jezioro Calenhad, gdzie tuż na lewo od wejścia do lokacji znajduje się jeden z nich, a następnie, po dokładnej rozmowie z nim, do Gór Mroźnego Grzbietu, gdzie będzie drugi. Dopiero po rozmowie z nimi obydwoma można odzyskać miecz od Dwyna.

Jeśli wszystkie rozmowy się odbyły, a Dwyn dalej nie chce oddać miecza - no to musisz użyć zastraszania. Jeśli się nie powiodło, to trzeba mu zapłacić, bodaj sześć suwerenów. Ewentualnie wziąć ze sobą do drużyny Stena, wtedy odda klucz za darmo.
Gość_*,
Rozmawiam z Dwynem przed i po walce w Redclife i za nic nie umiem go od niego wyciągnąć. Wie ktoś kiedy i jak z nim rozmawiać by oddał klucz do skrzyni w której jest miecz?
Salem,
Żeby znaleźć miecz Stena, Dwyn musi żyć i trzeba od niego wyłudzić klucz. Jest to o wiele prostsze, gdy Sten jest wtedy w drużynie.
Gość_Marcim1984*,
W domu Dwyna nai znalazłem miecza Stena? Dlaczego?
Gość_Gość*,
ok,tyle że jak z nią rozmawiam to jest opcja "co wiesz na temat tego miejsca" oraz "czy możemy porozmawiać". sprawdzę jeszcze dokładniej ale na razie nie teraz bo jestem na Głębokich Ścieżkach
Lionel,
Trzeba z nią porozmawiać podczas pobytu w Orzammarze. Dzięki temu odblokowanie zostanie ścieżka dialogowa u Bezczynnego Krasnoluda.
Gość_ukasz*,
jak otrzymać ten prezent od bezczynnego krasnoluda?znaczy chodzi mi o brylkowca.jak podchodzę do niego z lelianą to nic się nie dzieje,ona nie wspomina o żadnym brylkowcu
Lionel,
Tiara należy do tych przedmiotów, które nie są przeznaczone do żadnej konkretnej postaci. Wszystkim daje po 5 pkt.
Gość_*,
Aaa Tiara to prezent dla kogo??Bo mam w ekwipunku taki prezent.
Gość_*,
Tych prezentów Złote Kolczyki Wysadzana Klejnotami Branzoleta i Srebrny Pierścien z Głową Demona nie ma u Legnara!!
Obserwator,
Dobrze że od czasu do czasu zaglądam do waszych materiałów , które są super zrobione . W życiu bym nie pomyślał że butelka wina to świetny prezent dla Wynne
Lily,
W pewnym momencie gry, pod koniec, jest taka możliwość, żeby przyłączył się do drużyny (ktoś inny wtedy odejdzie, ale nie będę spoilerować), ale nie jest to konieczne.
Gość_Ja*,
Loghain jako przyjaciel? a on nie jest czasami naszym wrogiem? niech ktos mi to wytłumaczy
Gość_*,
Jeśli w Redcliffe zwerbujesz Lloyda do straży Bella (barmanka) sprzeda ci dodatkowe wino.
Gość_*,
Chociaż tego nie próbowałem, a inne opcje związane z jego obrażaniem czy tego podobnym i tak nie dają oczekiwanych rezultatów.
Gość_*,
Ilośc otrzymanych punktów, zelaży też od tego, ile się ich posiadało w chwili wręczania prezentu.
A tak w ogóle, prezenty dla Mabari. Przecież nie ważne, czy mamy go od początku gry (Człowiek Szlachic), czy zdobywamy po wykonaniu zadania w Ostagarze, to i tak mamy z nim +100. Chyba że można je stracić, albo Mabari zdobyty z DLC ma mniejszą ilośc, tego akurat nie wiem. W sumie chyba jedyna okazja do "stracenia" tych punktów poparcia u psa, była wieża kręgu, w pustce. (Opcja by go kopnąć)
Gość_Euravel*,
Z tego co zauważyłem tiarę warto dać Shale, dostaje się +4 , w innych przypadkach tylko +1 ...
Gość_ktoś*,
W Denerim, jakiejś Hebran można ukraść Tiarę, która też jest prezentem.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Prezenty", znajdującym się w dziale "Dragon Age: Początek". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...