Dziwna Maszyna w WYKOPALISKACH - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Aldaron,
Ja chciałem zabić tego sfinksa jeszcze jak był przemieniony w kamień :lol: Nie miałem pojęcia, że go trzeba odkamienić :lol: Kurde człowiek sie całe zycie uczy, ale nie chce mi sie teraz przechodzić jeszcze raz tego Tomcio dzieki za cynka :wink:
Rincewind,
Już wiem co ta maszyna robi. Właśnie jestem w tym miejscu. Prawa urna to urna ataku, a lewa - obrony. Na kamieniach masz powypisywane różne "recepty" np. 6x Belladonna w prawej - Przyspieszenie, 4x w lewej - Spowolnienie na wrogów, 3x rubin w prawej - Znaki ognia na wrogów, rubin w lewej - absorbacja zaklęż, smocza krew w lewej kamienna skóra, 10x język slada - Wybuch Negatywnej Energii na wroga itd. Musisz włożyć coś do lewej i prawej urny wegług gustu a orzymasz Magiczny Kamień, który ma 20 ładunków połączonych przez Ciebie zaklęć (ja np. zrobiłem Kamienna Skóra na mie i znaki ognia na wrogów, czyli Smocza Krew w lewej urnie i 3 rubiny w prawej). Powodzenia .

Ps. Ożywiliście skamieniałego sfinksa zaraz przed tym pomieszczeniem? Zadaje 3 zagadki (500 exp), daje "przepisy" na na Kamień Mocy. Fajna historia - sfinks zamieniony w kamień przez bazyliszki .
Palooch,
mowisz o maszynce w podstawce w kanałach w Luskan bodajze...
Rincewind,
Wiem, że w jakiejś maszynce można było tworzyć różne mikstury, ale nie wiem, czy to właśnie w tej, czy przypadkiem nie w jakiejś w podstawce.
Angela,
mnie sie udalo cos uzyskac z tej maszynki tylko niepamietam qrcze co zbyt dawno temu przechodzilam nwn :] ale ogolnie nic ciekawego
Nazin,
hmm.... wiem o co ci chodzi ale właśnie nie pamiętam co tam trzeba włożyć, ale z tego co pamiętam jeśli umiesz odczytać napisy na kolumnach powinny cię one wystarczająco naprowadzić. Postaram się to jeszcze sprawdzić
bajarz,
Ta dziwna maszyna znajduje się w takiej komnacie do której dostępu bronią bazyliszki ))
Czy ktoś może wie jak jej użyć ??
Czytałem teksty na tych kolumnach ale nic nie mogę zdziałać...
koło maszyny są dwie urny i w jaki sposób poukładać te rzeczy aby cioś wyszło.... :cry: [/b]
Wczytywanie...