Problem z uruchomieniem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

nergalq,
Po odinstalowaniu patrzylem czy nie ma jakichs pozostalych plikow, rejestr takze czyscilem. Patcha instalowalem zawsze na czysta wersje. Kiedys dzialalo pieknie i wlasnie nie mam pojecia co jest nie tak.
kol,
Nie znam się na tym, ale G3 pliku konfiguracji chyba nie usuwa po odinstalowaniu. Jest on chyba w Dokumentach gdzieś. A więc odinstalować, znaleźć tamto, przeczyścić rejestr, zainstalować.
A samego patcha trzeba instalować na czystą, niespatchowaną, grę, jak pamiętam.
xXRadekXx,
No teraz to mnie zdziwiłeś.Gram w G3 już kilka lat i nigdy nie słyszałem o czymś taki.Może masz coś z płytą, a jeżeli to pobrałeś to może coś poszło nie tak.
nergalq,
Witam.
Mam problem, zainstalowalem gothica 3 i potem na niego patch 1.73. Odpalam, wszystko normalnie i w menu wybieram opcje nowego si, które zostało dołączone w tym patchu i menu zniknelo widać jedynie malutki jego skrawek w lewym gornym rogu, a zamiast menu jest interaktywne niebo. Probowalem robic reinstalke ale nawet bez instalowania patcha odrazu zamiast menu bylo to niebo.
Potrzebuje pomocy co z tym mozna zrobic i czy ktos juz mial taki problem.
screen

Dodam tez, ze ustawienia kompa nie graja tu roli gdyz miesiac temu gralem i bylo wszystko dobrze.
Wczytywanie...