Messir - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Majarek,
Ktoś może powiedzieć jak tam kondycja Messiru? Kiedy restart?
Gość_Marisa*,
Może bym i technicznych zapytała, ale nie mam z nikim, z nich kontaktu ;p

No nic, w takim razie uzbrajam się w cierpliwość Myślałam po prostu, że ktoś jest mądrzejszy niż ja na ten temat
Courun Yauntyrr,
Póki co brak informacji, aczkolwiek najlepiej byłoby skontaktować się z tamtejszymi osobami od spraw technicznych. Niedawno w grze była Nowa Era i przenosiny, więc być może to tylko błąd bazy danych i przez to nie można do gry wejść. Swoją drogą, do dziś pamiętam ten numer, kiedy ktoś grę mocno uszkodził - zapewne z zawiści.

Póki co żaden zewnętrzny serwis nie pisze o problemach tej gry, więc pozostaje... czekać.
Gość_Marisa*,
Hej, mam pytanie. Co się dzieje z messirem od 2 dni i czy wiadomo już kiedy wróci wszystko do normy?

Sesję czekają..
Vaerin,
Gra z zewnątrz może się niczym nie wyróżnia, ale.. no, jak dla mnie jest tam niezła grafika. Fakt faktem, że gra ma pewno sporo wad, jednak jest ciekawa i w miarę.. rozbudowana? Pod względem fabularnym, z mechaniką nie wiem jak tam.
Maeg,
Zgadzam się z Szajtem co do tego, że Fae wlewa w człowieka tyle różnego rodzaju paskudztwa ;p

I co do tego, że ta gra się chyba niczym nie wyróżnia.

@Down.

No właśnie fabuła mnie tam specjalnie nie ruszyła. Ani jej ogół, ani konkretne rozwiązania. Cóż, Fae, Fae uber alles, wir mussen andere vallheru ausrotten!
Kresselack,
Po primo, jestem spokojny. Po secundo, gdzie tu widzisz docinki?
Shasfana,
Szajt, uspokój się z tymi swoimi docinkami ;p

Też kiedyś grałam, ale mnie usunęli ;]
Kresselack,
Grałem, polecam. Nie ze względu na fajny klimat czy ludzi, ale ze względu na to, że gracz z dużym stażem na Fae, gdzie pełno jest cynizmu, sarkazmu, wrogości i niesprawiedliwości, pojawiając się tam, jest guru podłości. Jak ktoś znajduje przyjemność w nieprzyjemnościach względem innych, to jest to świetna gra
Vaerin,
Zauważyłam, że temat już był, aczkolwiek został zamknięty z powodu zmienienia adresu gry. Gra jednakk działa, tylko pod innym adresem. O, tutaj.

Messir ma jakieś dwa lata(jak nie więcej) i ciągle się rozwija. Gram tam od.. ho ho i jeszcze trochę i jestem zadowolona. Łatwo się zaklimatyzować, gracze na ogół są dość mili, rangowcy raczej też(raczej ;p) i ogólnie, moim zdaniem, gra się tam dość przyjemnie. Zachęcam do sprawdzenia.
Wczytywanie...