Problem z wyłączającą się grą - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lavo,
Czasami jest tak, że dany Save jest zepsuty. Wtedy tylko na tym Save wywala podczas jakiejś czynności itp.
Bywa też tak, że ten błąd był wcześniej ale dało się grać. Więc może pojawiać się na więcej niż jednym Save.
Są dwie możliwości: Po wczytaniu gry rób zupełnie coś innego niż robiłeś do tej pory. Czasem pomaga i błąd znika.
Albo wczytaj wcześniejszy zapis gry.
Qwan,
Hmm... Ja gram w wersję kolekcjonerską, więc nie wiem jak jest w innych wersjach, ale w mojej jest przegródka internet-pomoc techniczna online. Spróbuj tam.

[Dodano po 2 minutach]

A właśnie czy wyłącza ci się tylko w odpoczynku na ulicy?
Kresselack,
Komunikatu nie ma, po prostu gra nie odpowiada. A w sprawach sprzętu jestem laikiem, więc jeśli łaska, to bym prosił o gotowe rozwiązanie, o ile ktoś na takowe wpadnie
eimyr,
Nie ma żadnego komunikatu o błędzie? Może to sterownik karty graficznej?
Kresselack,
XP. Wcześniej już instalowałem na nim Baldur's Gate i problem nie występował.
eimyr,
Na jakim systemie grasz?
Kresselack,
Mam obecnie zainstalowane (w podanej kolejności): Cienie Amn, Tron Bhaala, patch poprawiający najczęściej trafiające się błędy, Tactics, Ease of use, Solaufen NPC oraz Item Upgrade.

Jestem w drugim rozdziale, łażę po Athkatli i zbieram pieniądze dla Gaelena. Gdy chcę się przespać na ulicy, obraz się przyciemnia, jak zwykle przed naszymi sennymi widziadłami. Następuje wczytanie obszaru, a potem bum i wywala mnie do pulpitu, a mój Baldurek nie odpowiada. Hmm? Jakieś sugestie?
Wczytywanie...