Wyspa Twórcy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_darksamurai*,
Feanor, wystarczy wyposażyć się w Gniew Lavoery(jest to buława, którą może jedynie pozasferowiec nosić, jedną z jej właściwości jest od razu zabójstwo nieumarłych[nie pamiętam ST]). Ów buławę ma deva astralna o imieniu Lavoera, która jest w świątyni kultu Vix'thry. Należ wyekwipować w nią Valena i po sprawie.
Feanor,
Ja gram wojownikiem mistrzem broni w sumie na 21 i lustra minąłem, mithralowe golemy też jakoś z trudem, ale ten caly twórca nie dostaje ode mnie zadnych obrazen i chociaz zadaje mi tez nie zawiele to w koncu zawsze mnie jakos rozwali, nie wiem co mam zrobic, wczesniej zadna walka nie sprawiala problemow, teraz zainstalowalem sobie patcha 1,66 i koniec sielanki. Moze ktos wie jakim rodzajem obrazen go najlatwiej zalatwic? ( nie wszedlem do pomieszczenia z tym jego uczniem)
Gość_Anonymous*,
Ale te dwa golemy dla niektórych mogą byc latwiejsze niz te drzwi Na przyklad dla mnie
Nazin,
dokładnie ale strażnicy no i tak mogą przyspożyć kłopotów
Angela,
haslem jest imie tworcy wypowiedziane od tylu powie ci je duch ucznia tworcy ktory jest zamkniety w pomieszczeniu za trudna do rozbrojenia puapka na wprost od wejscia na poziom z 2 walczacymi frakcjami golemow ostatecznie mozesz przecierz zabic straznikow i w ten sposob tez mozna wejsc
Gość_Anonymous*,
Błagam ! jakie jest hasło mogące mnie przepuścić do "twórcy" (kojarzycie-dwa osiłki i jeden duch pytający o hasło) POMOCY !!!!
Wczytywanie...