Lady Aribeth, wpływ NWN 1 na fabułe w HOTU - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Bard Card*,
nie ma ale jak prowadzic dialog żeby ona się w nas zakochała?
Gość_QQ*,
Dzięki wam obu za odpowiedzi
Wiktul,
Tak. Grając w HotU jesteś po prostu jakimś tam anonimowym wypasem - herosem. Nie ma znaczenia, czy tworzysz postać od nowa, czy grasz starą. Możesz nawet mieć wszystkie przedmioty fabularne od pierwszego aktu i pierścień Aribeth, a i tak nie ma to żadnego wpływu na fabułę dodatku i Twoja postać - choć jest bohaterem Neverwinter - nie jest bohaterem Neverwinter
Courun Yauntyrr,
Nie ma. W myśl scenariusza Lady Aribeth umiera w każdym przypadku, lądując w Canii.
Gość_QQ*,
Przeszedłem NWN oszczędzając Lady Aribeth (w ogóle z nią nie walczyłem, przekonałem do poddania), ale grając w HOTU stworzyłem postać od nowa. Później gadałem z elfką która można przyłączyć do drużyny (nie pamiętam imienia, ta którą wskrzesiłem) mówi ona, że Lady Aribeth nie żyje. W ogóle z rozmowy wynika, że Neverwinter uratował ktoś inny, nie ja.
I oto moje pytanie - czy kontynuowanie gry starą postacią ma wpływ na fabułę? Gdybym grał starą postacią to Lady Aribeth by żyła i o mnie by mówiono, że uratowałem miasto?
Wczytywanie...