Krwawy Front Beta testy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Majarek,

Cytat

W przeciwieństwie do innych gier tego typu, nasza będzie w zupełności za darmo i każdy będzie mógł w nią grać bez żadnych ograniczeń


o.0 What are you taking' about?

Jakieś wynagrodzenie dla testerów?
Ulu-Mulu,
Widać że znacie się na tym ale ja nie zagram ;p nie lubię tego typu gier
Sosna,
A może jakieś screeny na zachętę, nie chce mi się zakładać konta w ciemno
ninjpl,
Cześć Wszystkim !!!

Razem z kolegami tworze grę bMMO w PHP (gra via przeglądarkę) pod tytułem Krwawy Front,
jest to wojenna gra strategiczna w której zarządza się wojskiem i prowadzi wojnę z innymi graczami.
W przeciwieństwie do innych gier tego typu, nasza będzie w zupełności za darmo i każdy będzie mógł w nią grać bez żadnych ograniczeń

Cała gra jest już w zaawansowanym stadium, dlatego nasz zespół doszedł do wniosku że pora na Beta testy, tak więc potrzebujemy ludzi którzy skłonni będą poświęcić trochę swojego wolnego czasu i razem z naszą grupa developerską uczestniczyć w zamkniętych (jak na razie) testach.

Cała nasza grupa chce aby gra była naprawdę gotowa kiedy udostępniona zostanie dla wszystkich, dlatego od osób które zdecydują się nam pomóc chcielibyśmy dowiedzieć się:

- co jest dobrze zrobione ?
- co należy poprawić lub zmienić ?
- czy grafiki i obrazy w grze są ładne czy nie ?
- czy teksty w grze są dobre i poprawne ?
- czy gra jest fajna i czy ma potencjał ?
- jakie ew. nowe opcje wprowadzić ?

Liczba miejsc w Becie jest duża, tak więc proszę zgłaszajcie się, bierzcie udział w testach dobrze się przy tym bawiąc i bądzcie częścią naszej grupy

Jeśli jesteście zainteresowani to możecie zgłosić się bezpośrednio na stronie gry:

www.krwawyfront.pl

w razie pytań piszcie na maila:

krwawyfront@interia.pl

Pozdrawiam, NinjPL
Wczytywanie...