Najlepsza broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_kuba*,
Masz racje nitmar najlepszy jest solus czy jak tam sie nazywa lubie terz miecz aenow
Nitram25,
Nie zgodziłbym się z tobą Kowalski, Solus jest najlepszą broniom, jaką można zdobyć w Fable.
Wiem bo długo grałem w te grę i przeszedłem ją nie wiadomo ile razy
mistyqju,
Ja zawsze soulsem walcze z silniejszymi potworami np.: Troll. Do walk z szybszymi używam łzy Avo.
Kowalski,
Według mnie najlepszą bronią białą jest Łza Avo lub ten drógi miecz jak zabijasz siostrę
Solus jest słaby mimo, że jest napisana duża ilość obrażeń.
Mario,
Tak, Solus ( lub "Falus" jak to go nazywal moj kumpel, z uwagi na kształt ostrza )to chyba najlepsza bron do walki wręcz, jaką można kupić za dość sporą sumkę złota.

TU więcej info o tej kosie
mistyqju,
Czytałem że solus można otrzymać od Lady Grey gdy się ozenicie z nią jako prezent niestety nie dostałem od niej osobiście chociaż ją bajerowałem.
Dark Knight,
Wielki miecz solius (Nie pamiętam dobrze nazwy).
Gość_God22*,
Najlepsza broń to "Solus" można go kupić w sklepiku znajdującym się w północnej altanie o ile dobrze pamiętam, wiem tylko tyle że jest w sklepie z tej strony kamiennej altany w której jest Lady Gray.
krzycholol,
Jaka jest w Fablu najlepsza broń? Skończyłem Fable 2 razy, na początku myślałem o łzie avo, ale znalazłem siewcę sierot, więc plis powiedzcie, jaka broń jest najlepsza? Ja wiem, jaki łuk jest najlepszy w Fablu.

Są takie bajery, co się znaki interpunkcyjne nazywają. Używaj, proszę.
Wczytywanie...