Brak możliwości importowania postaci z jedynki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_CrazyGremlin*,
Jeśli ktoś ma problem (u mnie na Orgin) bo po uruchomieniu konfiguratora gra nie odpala a zwykłe przekopiowanie nie działa to trzeba w ME2 w folderze /save/ najpierw utworzyć folder /ME1/ i dopiero tam przekopiować swój stary profil.
Gość_OkaredPL*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia środa, 27 stycznia 2010, 19:58 napisał

Mam edycję kolekcjonerską.

Aby zaimportować, musisz odpalić Launchera (to, co się wyświetla z autoruna, jak włożysz płytę). Następnie wchodzisz w Konfigurację, i po lewej stronie będziesz miał listę zakładek - ostatnia dotyczy wczytywania starych zapisów. Musisz tam wskazać folder, w którym je przechowujesz. Domyślnie jest to C://Documents and Settings/Moje Dokumenty/BioWare/Mass Effect/Save. Nie wiem, czy wskazanie folderu "BioWare" albo "Mass Effect" też działa, ale myślę, że tak. Kiedy już to zrobisz, podczas startu nowej gry pojawią ci się pliki zapisu - po jednym na każdy ukończony playthrough jedynki.

Powodzenia i miłej gry!


Dzięki ziomek wszysto działa Pozdrawiam !
Gość_remi*,
no troche sie spuźniłeś bo na chomikuj było ale dzienki sory bo kurde analfabeta jestem
Gość_Anonim*,
Do: Grupa Goście. Wejdź do dokumentów włącz BioWare, włącz Mass Effect 1 i save, przekopiuj wszystko do BioWare, Mass Effect 2, save, ME1 i odpal gre.
Gość_remi*,
No Import nie idzie nie wychodzi

zapomniałem morze masz frapsa to nam to pokarzesz dokładniej

wiecie co nie napisaliście że trzeba mieć auto-save z finałowej walki boinaczej nic nie zrobicie. A odwalcie się od mojej ortografi pisze jak pisze i Wiktora też zostawcie
Dieter Bohlen,
Przy okazji, nasz kolega "WIKTOR" mógł zwrócić uwagę że pisze post z błędami, mógł przed wysłaniem posta, sprawdzić co napisał, chyba że nie był w stanie
eimyr,
A czytałeś w ogóle ten temat? Jak spojrzysz parę postów wyżej zrozumiesz na jakiego głupka wyszedłeś, pisząc pytanie, na które odpowiedź jest 4 posty wyżej w tym samym temacie.
Gość_WIKTOR*,
na PC
Gość_WIKTOR*,
PROSZE POWIEDZIĆE MI JAK SKOPIOWAĆ POSRTAĆ Z MASS EFFECT 1 DO 2
eimyr,
Żaden problem, polecamy się na przyszłość.
Szakal,
Działa!!! Wielkie dzięki .
eimyr,
Mam edycję kolekcjonerską.

Aby zaimportować, musisz odpalić Launchera (to, co się wyświetla z autoruna, jak włożysz płytę). Następnie wchodzisz w Konfigurację, i po lewej stronie będziesz miał listę zakładek - ostatnia dotyczy wczytywania starych zapisów. Musisz tam wskazać folder, w którym je przechowujesz. Domyślnie jest to C://Documents and Settings/Moje Dokumenty/BioWare/Mass Effect/Save. Nie wiem, czy wskazanie folderu "BioWare" albo "Mass Effect" też działa, ale myślę, że tak. Kiedy już to zrobisz, podczas startu nowej gry pojawią ci się pliki zapisu - po jednym na każdy ukończony playthrough jedynki.

Powodzenia i miłej gry!
Szakal,
Zamówił ktoś? Ja zamówiłem w pre-orderze i dziś dostałem. Gra zainstalowała się bez problemu i śmiga aż miło...Ale jest jeden zgrzyt. Gra nie widzi moich starych zapisów z jedynki i nie mogę importować postaci :evil: .
Wczytywanie...