Granie bez płyty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Prawo oraz sprawiedliwość zabrania takich odpowiedzi jeszcze bardziej, niż pytań, więc bardzo Ci się chwali, że nie pytasz, bo jakiś Cou stwierdziłby, że obrażasz Lloth i byłoby źle A roboty wcale nie jest tak dużo i opłaca się. Ja dzięki temu mogę np. grać w moje ukochane "Diablo", bo wiele lat temu ojciec połamał mi przypadkiem płytę z "LoD".
Lavo,
Łojezu, tyle roboty, żeby grać bez płyty ;p

Dobra, w sumie wystarczyło powiedzieć "Programem Nero" ;P


Najchętniej spytałbym o cracka, ale wiem, że to jest fe i byście mi nie powiedzieli, samoluby ;p
Wiktul,
Otóż bierzesz sobie, Lavo, płytkę, wkładasz do cd-romu, odpalasz Nero, tworzysz nowy dysk cd z danymi (chyba tak się ta opcja nazywa), pojawia się okienko do którego przerzucasz wszystkie pliki z płyty, a następnie w kolejnym okienku wybierasz opcje "Image" (również chyba, inteligentyś, więc się połapiesz Piszę z nieswojego kompa, inaczej bym po prostu sprawdził i byłoby czytelniej). Trochę to trwa, sam obraz waży oczywiście więcej niż zawartość płyty. Ale ogólnie to dość prosty proces. Potem tylko odpalasz sobie Demona, wybierasz ten obraz i działa. Jeden warunek - kiedy dodajesz do okienka przy wypalaniu pliki z płyty, muszą się zgrać wszystkie. Każdy plik z płyty. Bywa to problemem z nowymi grami lub wydaniami (dlatego np. nie mogłem sobie zrobić obrazu Diamentowej Edycji NwN), ale z Icewindem powinno dać radę.

Gościu Maćku - jeżeli tylko druga płyta jest potrzebna do odpalenia gry, a instalkę zrobiłeś wcześniej, to wystarczy.
Lavo,
A jak się taki obraz płyty robi? Bo właśnie też nie chcę sobie jej zniszczyć...

W ogóle denerwuje mnie to, że w wielu grach trzeba wkładać płytę, która po krótkim czasie jest ostro sponiewierana ;p
Gość_maciekd158*,
A mam pytanie wystarczy obraz zrobiony z 2 płyty
Wiktul,
Jeżeli chodzi Ci o to jak sobie nie niszczyć płyty, to tworzysz obraz płyty ze swojego OCZYWIŚCIE oryginału i odpalasz ten obraz przy każdym uruchomieniu gry.
Fodro,
Czy da rade coś wymyślić żeby gra chodziła bez płyty. Jest takie rozwiązanie wogóle?
Wczytywanie...