Nordom "wykrywacz portali" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Martinezss*,
Dzięki za info. Spróbuje z tym pudłem pochodzić po różnych lokacjach, może coś znajdzie . Mam jeszcze kilka pytań, ale z innej beczki :
1. Jak wywołać "Gniew Pani"? Chodzi mi o tą sekwencję co tnie niewidzialnymi ostrzami Beziego. Bawiłem się szmacianą lalką, ale to nic nie dało. Miałem tylko tą sekwencję co wysyła ona do Labiryntu Gracza, tylko tam się dostałem jako kapłan Aosakra czy jakoś tak.
2. Czy warto żyłować levele Morte'go i Dak'kona do niebotycznych rozmiarów? Czy katana Dak'kona i zęby Ingressy, których używa Morte przejdą wtedy 4 przemianę?
3. Czy pierścień Adahn'a, który od niego dostajemy ma jakieś specjalne właściwości, ew. czy jest potrzebny do czegoś?
Tokar,

Cytat

chodziło mi bardziej o to czy ma to jakieś zastosowanie praktyczne. Czy da się znaleźć dzięki niemu jakieś ukryte, przydatne/ciekawe miejsca?


Cóż, o ile mnie pamięć nie myli, to nie bardzo. Przynajmniej ja niczego unikalnego sobie nie przypominam, czego by nasza drużyna sama nie znalazła

Cytat

I najważniejsze: w jaki sposób daje on znać że znalazł portal?


Powie "Portal wykryty"
Gość_Martinezss*,
chodziło mi bardziej o to czy ma to jakieś zastosowanie praktyczne. Czy da się znaleźć dzięki niemu jakieś ukryte, przydatne/ciekawe miejsca? I najważniejsze: w jaki sposób daje on znać że znalazł portal?
Tokar,
Wystarczy podejść do miejsca, gdzie twórcy ukryli dany portal, a nasz mechaniczny przyjaciel go wykryje. Nie trzeba więc na nic klikać czy szukać w umiejętnościach.
Gość_Martinezss*,
Witam. Mam pewne pytanie odnośnie tego gadającego sześcianu. Po dłuższej i głębszej rozmowie z Nordomem pojawia się opcja dialogowa, że potrafi on wykrywać portale jeśli znajdzie się wystarczająco blisko jakiegoś. Czy ktoś wie jak użyć tej jego zdolności? albo czy ktoś znalazł przy jej pomocy jakiś ukryty portal?
Wczytywanie...