Metoda na smoka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FilipSid-Archer,
E ja zawsze uzywam zwojow poszczegolnow na smoki :

Bagienny - Brak bo Cipher i Rod pomoga.

Kamienny - Smoczy Zebacz

Ognisty - Demon

Lodowy - Zmniejszenie Potwora

A i ostatni smok nie powiem jaki wrazie by ktos nie gral to uzywam na niego sciany lodu , fali lodu czy czegos takiego i wtedy deszcz ognia i przyzywam co sie da.
Bhaal998,
Możesz też użyć Czarnej rudy chyba Ognisty Smok ma ją w swoich skarbach (ale nie mam pewności dawno nie grałem). Ruda działa jak zioło tylko, że spowalnia wszystko oprócz ciebie.
Sutal,
Darnith, poziom chyba 20, no i też szponem go biłem, tylko ten jego wave mi to strasznie utrudniał

No już znalazłem zwój z demonem i po sprawie. Dzięki
Redhorn Steelaxe,
Ja mówiąc fer to go zabiłem metodą 'na klatę".
Jeżeli to coś ci pomoże to jeden zwój z demonem masz w zamku a drugi w starej wieży Xardasa na szczycie. Inna opcja przyzwij golema i lej, zawsze jesteś te 3 ciosy do przodu nim przywołaniec padnie.
Darnith,
Na pewno kupiłeś wszystkie zwoje przyzwania demona? Gorax w każdym rozdziale od nowa me te zwoje. Może spróbuj kamiennymi golemami. Ja go zasiekałem po prostu Szponem Beliara Który masz poziom i jaką bronią walczysz?
Sutal,
No gram łowcą.. Mam 85 siły i 60% jednoręcznej. Wykorzystałem już zmniejszenie, przyzwanie demonów i inne takie czary, dzięki którym łatwo jest zabić smoka.. wiec jest kiepsko :x

A o ile wiem takich czarów jak zmniejszenie potwora nie da się już kupic.
Darnith,
To zależy kim grasz... podaj trochę informacji o twojej postaci.
Sutal,
Hej. Mam problem z zabiciem kamiennego smoka. O ile dobrze pamiętam z pozostałymi smokami zawsze nam ktoś pomaga a tu nie. Znacie może jakaś dobra metodę?
Wczytywanie...