Skrytki, kryjówki, schowki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Niblla,
Zanim uda ci się znaleźć pierwszy znak chasyndów, potrzebujesz dziennika Ribiego, który pozwoli ci je odnajdywać. Dziennik leży wewnątrz skrzyni w obozowisku niedaleko wejścia do lokacji.
aedan,
Gdzie jest ten pierwszy znak chasyndów dokładnie? Bo próbuję na tym drzewie które jest oznaczone białym "x" ale nic się nie dzieje
Nagaiken,
A ja też mam zapytanie, tyczy się ono kręgu przywołań, ukrytego w pomieszczeniu obok za leżącymi półkami. Wie ktoś może jak wygląda ten rytuał 4 stopnia? A i od razu zaznaczam, że tą grę przechodzę na ps3 ale nigdy nie udało mi się jej porównać z pc, poza tym, że ma domowy słabiej wygląda.
Gość_Milu$$$^^:**,
Hej mam pytanie o ten klucz do skrzyni w Denerim na placu targowym... po wykonaniu wszystkich zadań zleconych nam przez Slim'a, mogę mu oddac Łzy Andrasty i dosta kasę lub powiedzie mu, że idę dostarczyc je do Zakonu... ale żadnego klucza nie dostałam!!! Może to jakiś bug, lecz już chyba ze 100 razy przeszłam Dragona i non stop nie mogę go zdobyc!!! Plis help me;)
Taramelion,
I tu masz rację! WYDAJE CI SIĘ!
Uldredzio,
Owszem i wydaje mi się źe dość dokładnie
Taramelion,
Przeczytałeś ten temat tak à propos?
Uldredzio,
Gdzie jest ten smok? Przeszedłem tą gre juź kilka razy i nigdy go nie znalazłen...
Palooch,
Uhhh... to szkoda, ale może magiem to zrobię, bo jeszcze nie wykonałem nim tej misji;)
Taramelion,
Z tego co pamiętam... przeminęło z wiatrem...
Palooch,
Co do smoka w Orzammarze w Sali Tronowej to jeśli wykonałem główny quest i jest tam już król to zabicie tego smoka i zdobycie tego Wiecznego Miecza już przepadło? Czy moge w jakiś sposób to jeszcze "odkryć"?
Lionel,
Do tych zadań NASZ Strażnik potrzebuje umiejętności Kradzież lub talentu Kamuflaż. Inaczej nic się nie stanie.
Uldredzio,
To chyba to ale jak grasz wojem to gdzie mam znaleźć tego gościa? Tak to on Cię zaczepiał. Pierwsze zadanko było z magazynem. A włąśnie jak zdobyć hasło to tego pokoju w zamtuzie? Nie mogę go otworzyć
Lionel,
Chyba nie chodzi wam o te skrzynie z zadania Fala Przestępstw (patrz punkt Master Tilver)?
Uldredzio,
Też się z tym męczę...
Iluvatar,
Zawsze mnie intrygowało to jak otworzyć skrzynie w Denerim na targowisku (wymagany jest klucz). Jest to chyba ostatnia rzecz którą nie odkryłem w DA
Znalazł ktoś sposób?
Lionel,
Jeżeli coś jest zestawem, to taka informacja widnieje w jego opisie. "wraz z XXXXX daje premię do XXXX" czy coś w ten deseń. Do znanych (prawdopodobnie są to wszystkie) zestawów zalicza się Zestawy DA:O i Zestawy DA:A.
Uldredzio,
U hareena w twiedzy czuwania możesz nabyć płytową zbroję muszlową. Jest całkiem przyzwoita ale nie kompletna. Wiesz czy istnieje reszta jej części?
Lionel,
Grałem. Jaki?
Wczytywanie...