[S T R A T E G I A] - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Znalazło by się coś dla Zabójczyni nakierowanej na Sztuki Walki? Ale coś, czego nie trzeba dużo czytać Kawa na ławę - po kolei gdzie jaki punkt wpakować Oczywiście tak do umiejętności, jak i statystyk.
Zeal,
z butami sie zgodze ale co do 2 mieczy nie bardzo jeśli tu już mówimy o perf itemach to wiadomo ethba (a w nim last breath) + storm shield jeśli to ma być baba na ww można zrobic babe z tym hełmem od wilkołaka ale to wtedy tylko postać pvm na pvp banned
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia czw, 01 maj 2008 - 12:09 napisał

Wodołazy (albo Aldury)


W żadnym wypadku.

Tylko i wyłącznie :

Jeździec Rzezi (Gore Rider)
Bojowe Buty (War Boots)

Obrona: 114.4-162
Wymagany Poziom: 47
Wymagania: Siła: 93
Wytrzymałość: 34
+160-200% zwiększona Obrona
30% Szybsze Bieganie/Chodzenie
10% Szansa na Otwarcie Rany
15% Szansa na Druzgocące Uderzenie
15% Zabójcze Uderzenie
Wymagania -25%
+20 do Maksymalnej Wytrzymałości
(występuje w patchu 1.09 i późniejszych)
Courun Yauntyrr,
Lepiej M załatw sobie Enigmę + Wodołazy (albo Aldury), Twarz Arreatu i dobre dwa miecze. NK jest słaby, a zbroję widziałem dwa razy i w obu przypadkach ludzie żądali nieadekwatnej do mocy ceny.
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Miveda dnia nie, 13 kwi 2008 - 10:38 napisał

A jakaś strategia dla barbarzyńcy? Mam zestaw Nieśmiertelnego Króla (poza zbroją niestety).


http://diablo.phx.pl/czytaj/niesmiertelny-krol-lorda-damjana

Proszę.

Ogółem, strategia beznadziejna.

No, ale w końcu miała być pod NK...

więc jest.
Miveda,
A jakaś strategia dla barbarzyńcy? Mam zestaw Nieśmiertelnego Króla (poza zbroją niestety).
Lord Andre,
Za 2 isty można zrobić Smita dla extremalnie biednych ubijaczy Uberów >
kiedyś zrobić good Smita to był wydatek do 100 istów ahh to były czasy kiedy CBN jeszcze był pożądny a teraz co jest?? Jedno wielkie gówno...
Lord Andre,
ehh ten link jakis lipny bo nie chodzi :] czy mógłby go ktos poprawic??
Soundwave,
odsyłam TAM do naszego forum DC... tam w stosownym dziale są tworzone schematy postaci. Jeżeli ktoś chce przepis pisac mi pm lub na forum. napewno uwzględnię i napisze strategię i na cBN i na sp
Lord Andre,
No własnie piszcie strategie na idealną postać. Tylko proszę napisac duzymi kolorowymi literami jaka to klasa zeby nie porozumien nie było.
Wczytywanie...