Ehm, very dziwny problem z drużyną... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

kancad,
Patch powinien pomóc
Kamilos,
Wg mnie to raczej nie jest wina sejwów. Możesz dla pewności ściągnąć ten patch z sieci i go odpalić.
Jakiego systemu operacyjnego używasz? Może spróbuj ustawienia trybu zgodności z win 98 czy XP.
Gość_Selm*,
Rzecz dzieje się w misj w której mam uwolnić burmistrza z rąk bandytów w mieście Springfield. Mniej więcej od połowy zadania z moim interfejsem drużyny dzieje się to: pierwsze trzy postacie, mój Neumark, Luneta i Zszywacz, zabierają każda po dwa pola w liście żołnierzy - pozostałych dwóch, Kevina i jakiegośtam, mogę wybrać jedynie klikając na nich. Co gorsze, nieważne kogo wybiorę, nie pojawia się ekran z aktualnym wyposażeniem postaci - nie mogę zmienić broni, amunicji, trybu ognia, takie tam. Co JESZCZE gorsze, rzecz rozszerza się na inne sejwy - poprzednio zawsze znajdowałem jakiś nie 'zainfekowany" i grałem aż do pojawienia się problemu (ostatni zdarzył się w trakcie finałowej walki z przeciwnikami ghuli), lecz ostatnim, czwartym razem wszystkie gry zapisane w Springfielf, a może i pozostałe, mają ten problem.
Gram w wersji upatchowanej do 1.27, ze starego numeru CD-Action (no, nie przysięgnę że jest zaktualizowana, ja tego nie robiłem - podejrzewam że gra instaluje się w tej wersji). Mam nadzieję że jakieś rozwiązanie jest, gdyż uważam FT za świetną i wciągającą, pomimo kilku niedoróbek, jak te nieszczęsne znikające w misjach pojazdy, i szkoda byłoby mi ją rzucić w diabły.

P.S. Przepraszam jeśli taki temat już jest - sprawdziłem cztery strony forum i nix.
Wczytywanie...