Warownia na rozstajach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Lucas*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia piątek, 13 listopada 2009, 20:25 napisał

Aktualizacje często naprawiają bugi pojawiające się w środku fabuły, więc mogą pomóc.

Co do naszego wyznawcy Tyra, to otwór folder z wcześniejszym zapisem (dobrym), znajdź w nim plik nazwany Casavir o rozszerzeniu ROS, skopiuj go do drugiego folderu zapisu (tego z błędem). Paladyn powinien się pojawić, chociaż z takim ekwipunkiem i doświadczeniem jaki miał we wcześniejszym zapisie.

thx pojawił się (z 20 lvl bo taki miał i z tym co mu dałem ) a z pomocy tech napisali mi że aktualizacja naprawi i naprawiła to wyłączanie się btw do maski zdrajcy samo powinno wchodzić ?
Lionel,
Aktualizacje często naprawiają bugi pojawiające się w środku fabuły, więc mogą pomóc.

Co do naszego wyznawcy Tyra, to otwór folder z wcześniejszym zapisem (dobrym), znajdź w nim plik nazwany Casavir o rozszerzeniu ROS, skopiuj go do drugiego folderu zapisu (tego z błędem). Paladyn powinien się pojawić, chociaż z takim ekwipunkiem i doświadczeniem jaki miał we wcześniejszym zapisie.
Gość_Lucas*,
wczytywanie nic nie daje

btw a co mogą zmienić aktualizacje ?

i tam neeshka niewiem jak została dodana dalej xD ani jak naprawić to z tym wychodzeniem do pulpitu hlep.
Lionel,
Podobny problem z towarzyszami był tutaj i rozwiązanie też tam jest: http://forum.gexe.pl/...-brak-neeshki/

Co do narady wojennej, to proponuję wczytać wcześniejszy save, aktualizować grę bądź reinstalować.
Gość_Lucas*,
Końcówka gry jak już mówię do Nevalla że warownia jest już przygotowana (powinno mi się włączyć wtedy narada wojenna chyba) a wychodzi mi z gry słychać tylko zakładanie/scalanie/łączenie się miecza gith i się po prostu gra wyłącza , pomocy proszę !!! jak coś to mam zainstalowaną maskę zdrajcy
P.S. i cassavir znikł na dobre ! niema go nigdzie , przy wyborze drużyny też go niema czy to wina maski zdrajcy ??
Wczytywanie...