Twórczość psychopatki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Selena_de_Moon,
Dziekuje Finkuśś;*** Pfff..spaczone chyba ))
Finkregh,
A mnie sie podobały, bo ja lubię białe wiersze [sam je piszę więc wiadomo... ]
Sel, masz talent
Selena_de_Moon,
Nielubie rymów i mam do nich ogólnie wstręt...Kojarzą mi sie z hip hopem>< brrr...Olo Prócz tych wilków do przeróbka słów mego ulubionego libetyna..Markiza de Sade
VL,
Bardzo klimatyczne sa takie teskty co tylko porpawia ogólne i tak dobre wrażenie forum. Jedyne czego brakuje w tych wierszach to...rymów.
olo,
Mi sie wiersze podobały, a szczególnie kiedy wycodziłem ze strony fajne okienko sie pokazało : ,, Człowiecze...nie potępiaj spraw, których istoty nie rozumiesz..obserują Cię Wilki(...) lol
Selena_de_Moon,
Joanko rozumiem twój wstręt do walących w oczy żarów, ale tym kolorem pisałam na starym forum i na tym niezamierzam tego zmieniać. A z Angie to hehe...jakoś sobie wytłumaczymy Sasassaa..

[mutak mode]niahniahniah ^ to tylko tak na dzień lub dwa. jak się ma Bohegehe na skina to naprawdę daje po oczach. Ale już więcej nie będe na to zwracała uwagi, ok?[/mutak mode]

Jasne kimkolwiek jestesXDD Niah niah niah^__^

[mutak mode2] Duchem spaczonego żołnierza XD [/mutak mode2]
Atis,
Hmmmm...wiersze bardzo oryginalne. Widzę, że dużo osób z "tamtego" forum ma obsesję na punkcie wampirów i krwi.

Może i straciłam moda, ale jak juz powiedziała Deunan: "Wiem, ze chcecie się wyróżniać (...)". Popieram t w pełni, ale dzięki wam niszczymy sobie wzrok. Jeszcze nadejdzie czas, że pewnego momentu nadejdzie Angela i da wam bana.....
Selena_de_Moon,
Zapraszam na mego bloga gdzie umieszczam wszystkie moje wiersze Wilczyca
Wczytywanie...