Nie widać postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_MAja*,
A wiecie może co trzeba zrobić jesli nie widać geralta po usunięciu moda Geralt Doppler Reborn?
indignus,
Nie desperuj, nie jest po Tobie spróbuj zaktualizowac sterowniki do karty graficznej, potem obowiązkowo DirectX jeszcze raz. jesli nie pomoże przeinstaluj Wiedźmina i jeszcze raz wgraj przygody. to powinno pomóc. Jeśli problem znikania postaci masz tylko w przypadku przygód dodatkowych to może pomóć ich usunięcie i wgranie od nowa patcha 1.5(hmm, ale to i tak wiąże się z przeinstalowaniem gry). Wybacz, że dopiero odpisuję. Mam nadzieję, że moje rady okazały się pomocne Pozdrawiam.
Fodro,
Czyli chcesz poweidzieć że już po mnie?? Ooo nie. Wiedziałem ze kiedys tak bedzie. I co ja teraz zrobie.
indignus,
Porblem moze lezec w zniszczonych plikach gry, w sterownikach karty graficznej. Mozesz sprobowac jeszcze raz wgrac same przygody, lub przeinstalowac calego Wiedzmina. Pomoc moze wymiana sterownikow + DirectX, na tyle na ile sie orientuje. Coz, sam nie mialem takich problemow z przygodami dodatkowymi. wszystko mi widac ;p Wiedzmin oryginalny, Edycja Rozszerzona, a dodatowe przygody sciagalem bezposrednio ze strony CPD. Sterowniki mam raczej stare, bo te ktore dostalem z karta grafy przy zakupie prawie rok temu. GForce GTX260 896MB
Fodro,
Zobaczcie co sie dzieje z niektorymi postaciami z tych dodatkowych przygod. I chcialem sie spytac czy wy tez tak macie.







Troche dziwne ze tak sie dzieje
Wczytywanie...