Problem z teleportacją - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Kosaxd*,
No właśnie o to chodzi ,że gadałem już z tym ,,ojcem'' i nic. Po prostu gdy próbuje się prze teleportować nic się nie dzieje. Mogę ruszać kursorem ale nie mogę nic wciskać itp. wtedy muszę albo zresetować kompa albo nacisnąć alt+ctrl+delete. Tylko, że na bagna mogę się prze teleportować.
LIRAEL,
no musisz pogadać z "Ojcem" że jesteś już gotowy do drogi wyjść na mapę świata i wcisnąc gospode... i poczekać aż rozpakuje moduł ...inaczej się raczej nie da...chyba że może jakimś kodem lokacyjnym...
Kosaxd,
Mam wkurzający problem.Niniejszym nie mogę się prze teleportować do Gospody ( zaraz na początku gry - tam gdzie spotykamy Khelgara).Wiem że był już taki temat ale nie znalazłem tam odpowiedzi .Mam oryginalną wersję gry.
Kiedyś grałem już w tą grę 2 razy za pierwszym razem nie miałem żadnych błędów ,a za drugim razem miałem problemy z teleportacją ale nie w tym miejscy lecz dopiero 2 akcie .Przestałem wtedy grać i teraz znów zacząłem .Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.
Wczytywanie...