Problem z udźwigiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bylejaki,
Trochę odgrzanie tematu, ale odpowiedź na problem jest. Po wyrzuceniu wszystkiego, mimo że powinniśmy mieć 0 ciężaru mam np. 90 to piszemy 'Player->removeitem "food_kwama_egg_01" 90' i już. Po prostu konsolą zabieramy coś o podanej wartości czego nie mamy.Problem występuje również po wyłączeniu moda, a w ekwipunku mamy coś z niego.
Wiktul,
No to przyznam, że nie wiem. A próbowałeś jakiegoś totalnego "dispella"? U jakiegoś kapłana? W ołtarzu? Kapliczce? Oczyszczenie, antymagia... sam nie wiem...
Kresselack,
Nie działa. Poza tym, co dziwne, po wypiciu mikstury albo rzuceniu zaklęcia, w premiach na dole po prawej wyświetla mi tylko "Lekkość" bez ilości punktów i źródła (np. "Klasyczna mikstura lekkości").
Wiktul,
Spróbuj może rzucić jakikolwiek czar lub wypić miksturę zwiększającą udźwig i potem się przespać do czasu minięcia efektu. Jeśli w wyniku buga efekt kapliczki jest przez grę źle interpretowany, to znieś go innym efektem, który minie Tak mi na szybko przyszło do głowy.
Kresselack,
Moja postać ma 60 siły, a więc 300 udźwigu. W czasie pielgrzymki do jednej z kapliczek dostałem na cały dzień Lekkość 100 pkt. Niestety, pojawił się jakiś błąd - zauważyłem, że gdy wyjmę wszystko z ekwipunku, a potem przeczekam (lub prześpię) do wyczerpania zaklęcia, to mimo całkowitej golizny mam zajęte 99 udźwigu. Spotkaliście się z czymś takim? Czy za pomocą konsoli można zmienić udźwig bieżący? Jeśli tak, to jak? A może są inne sposoby?
Wczytywanie...