Jak się nauczyć języka Dabusów? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Języka dabusów mogłeś się nauczyć od razu po wyjściu z Kostnicy. Trzeba było zaczepić pierwszego lepszego dabusa i wybrać wszystkie opcje rozmowy. Nauczyłbyś się języka i dostał 1000 exp. Spróbuj tak zrobić. Drugim wyjściem jest tłumaczenie rozmowy przez Dak'Kona. Nie wiem jak przy zwykłych Dabusach, ale przy Upadłym tłumaczy. Trzecie wyjście to może być bug. Łatka z jakiejś strony może pomóc. A może pomoże rozmowa z Upadłym...
Gość_dante*,
Pomocy! Jestem w Alei uporczywych westchnień i mam się pozbyć dabusa,zwabić go do domu, w ktorym aleja go zamknie ale problem w tym, że nie mogę się z nim dogadać nie wiem czemu nie moge się nauczyc języka dabusów, zaczepiałam ich w Ulu ale nie było w rozmowie opcji o nauce ich języka ,zaczepiałam ich wczesniej i teraz się wróciłam do Ula i zaczepiałam ponownie i nic, nie wiem dlaczego .Co więc robić? jak się nauczyć tego języka lub czy można zabic bezkarnie tego dabusa w Alei?Wkurza mnie to bo ie moge gry popchnąć do przodu, pomóżcie :?: !
Wczytywanie...