Xhodon - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Popieram Shasfanę, gra przede wszystkim przyjemna dla oka, wydaje się całkiem nieźle rozbudowana, denerwują mnie tylko często wyskakujące błędy, nie wiem czym są one spowodowane ale potrafią wnerwić, podoba mi się również to, że łatwo się w niej połapać. A zresztą zobaczcie sami
Shasfana,
Mnie wciągnęła ;p miła dla oka, kombinować specjalnie nie trzeba
Sosna,
Muszę przyznać, że naprawdę fajnie wyglądająca się gra, coś mi się zdaje, że się zarejestruję, choć ostatnio rzadko kiedy mam na to czas, ale dla tej gry zrobię wyjątek
Shasfana,
Mhm, z ciekawości się zarejestrowałam. Póki co wygląda to nawet, nawet. Okaże się co to jest, jak już się trochę tam rozpanoszę ;p
krzysztof_xhodon,
Chciałbym zaprosić wszystkich do gry fantasy z elementami rpg i strategii www.xhodon.pl
Wybierz ścieżkę ciemności lub jasności. Stwórz maga, zbuduj i rozwijaj zamki, Powołaj armię mitycznych stworów.
Trolle, olbrzymy, krasnoludy, elfy, wróżki, centaury czekają na silnego wodza i dobrego wojownika który zadziwi społeczność xhodon. Walcz ze strażnikami i innymi graczami.
Swoją armię dołącz do armii innych graczy w obozie warownym.
Dzięki takiemu zgrupowaniu nawet słabi gracze są w stanie splądrować zamki potężnych graczy.

W Xhodonie odnajdziesz gildię, która będzie Cie bronić,
ligę gdzie gracze o podobnym doświadczeniu będą ze sobą walczyć, magiczne artefakty które wzmocnią Twoja gildię i Twoje zamki. Gra jest dynamiczna, sytuacja zmienia się bardzo szybko..
dzisiaj sąsiad jest Twoim przyjacielem a jutro zaciętym wrogiem.
Nie wahaj się zarejestruj się już dziś .
Wczytywanie...