Tylko 3 PŻ na lvl - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jim Cojones,
Po 9 poziomie klasy bojowe dostają tylko trzy punkty na poziom, kapłani i złodzieje - dwa punkty, magowie - jeden, premia za kondycję przestaje obowiązywać. Przeciwdziała to dłużyznom podczas walk na wyższych poziomach, bo nie ma walczących z niebotyczną liczbą hapeków. Eliminuje to też gigantyczne różnice, jakie pojawiły by się pomiędzy różnymi klasami na wyższych poziomach.
Kresselack,
Wojownik co poziom zdobywa 1k10 + modyfikator z kondycji punktów życia. Kondycja na poziomie 18 daje modyfikator +4. Czyli prawdopodobnie coś Shadowkeeperem popsułeś (niekoniecznie zmiana biegłości), bo nie spotkałem się w grze nigdy z takim bugiem
krzysiek90,
Mam taki problem
Gram Kensai z 18 kondycji, gdy wbiłem lvl z 9 na 10 doszły mi tylko 3 PŻ. Czy to normalne?? Bo mi wydaje się, że wojownikiem z kondycją na 18 powinienem dostawać co najmniej 5. Nie zwróciłem uwagi jak wyglądało to przy poprzednich awansach. Gram na drugim od najłatwiejszego poziomie trudności. Czy fakt, że na samym początku gry użyłem Shadowkeepera do zmiany biegłości ma jakieś znaczenie (nie zmieniałem nic poza tym) ??
Wczytywanie...