Qesty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

kuchikisan,
Simon ma na mysli DEsert Quest. Potrzeba tam 4 osoby, rozne profesje. Paladyn musi miec kusze przy sobie, druid jablko, sorc speelbook, knight sworda. NAgroda 10, roh i cos tam jeszce nie pamietam dokladnie.




PS. Radze nie brac ze soba w ekipie 40 lwl postaci chyba ze to kumpel. Ja sie raz nadzialem. Wzialem z skrzynki 10 k a tu nagle sd leci ;]. Zabil mnie i kumpla. 20 k i moje k legi (. Swoja droga niezla metoda na zarabianie kasy ;]
Simon,
Fajny jest quest od 20 lvl, można szybko zarobić 10k (+ inne pierdołki), aha nie ma tam potworów - tylko musi iść knight, palek, druid. sorc
Imperator,
Moim zdaniem questy na Rooku (RookGaard) są banalne oczywiście jak się trochę potrenuje
Ale napewno warto zrobić najprostsze przynajmniej dla samej zabawy i poznania gry .Moimi ulubionymi questami na Rooku są np. Katana Room, Mino Hell oraz oczywiście najtrudniejszy na Rooku Goblin Hell (chociaż ja jakos nie miałem specjalnych problemów z tym questem) .

PS. Rychu co do ludzi interesujących się Tibią napewno jest ich więcej ale mało kto wie o tym forum ja osobiście sam znalazłem je przypadkiem szukając pomocy w NWN.

POZDRO 4 ALL :! :! :!
Gość_Rychu*,
Swirze tam jest 1 witch a dla nie wtajemniczonych AC to Amazon Camp
Swir,
Hmm...
Jest Quest w AC !
Trzeba roz.... Kilka amek + valkirie + 1 witch ( pod ziemia )
I jeszcze jeden na takiej platforimie tam 2 x witch + 1 x valkirie + 1-2 liony (nie te Batony).
Gość_Rychu*,
I kolejny post ale dlaczego tu sa tylko 3 posty?Czy nikt nie intersuje sie tibia?

Jeszcze jeden taki post jak ten i poleci ostrzeżenie - Rince.
Hans,
Fajny Quest bardzo latwy do wygrania FanFare
Gość_Rychu*,
Pierwsze odpowiedzi szkoda ze tylko 2 ludzie do roboty
Gość_Anonymous*,
dla poczontkujoncych polecam qesta "goblin cave" jest malo wymagajoncy , dostajesz kiepskie rzeczy ale sprawia radoche

chcesz wiencej zajzyj na :http://adserver3.fpp....1&what=zone:47


WARTO
Gość_Rychu*,
Zamieszczajcie tu opisy róznych qestów ja z czasam sam sprubuje coś dać od siebie
Wczytywanie...