Kłamca - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
A ja muszę powiedzieć, że nie za bardzo rozumiem, skąd te wszystkie zachwyty nad "Kłamcą". Jeżeli chodzi o kreację aniołów w fantastyce, zdecydowanie bardziej do gustu przypadła mi wizja Kossakowskiej. Ćwiek miał rewelacyjny pomysł na świat przedstawiony, ale moim zdaniem zupełnie go nie wykorzystał. Wszystko nie trzyma się kupy.

Loki miał być cyniczną, egoistyczną postacią, tymczasem wcale nie widzę tego ostrego języka czy mieszania wśród szeregów anielskich, które skwapliwie reklamuje tylna okładka (może Loki ją pisał?). Nie podoba mi się też tutaj kompletnie koncepcja osobnych opowieści, zamiast jednej spójnej powieści. O ile w "Chłopcach" jeszcze to jakoś mi podeszło, tutaj mnie męczyło.

Mam nadzieję, że kolejne części okażą się lepsze.

5/10
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Kłamca"!

Większość nas od małego była lub nadal jest wychowywana w duchu tradycji chrześcijańskiej, gdzie białe jest białe, czarne jest czarne, a Bóg dba o swych wyznawców i nie do pomyślenia byłby fakt, że mógłby pewnego dnia zniknąć, pozostawiając ich na głowie swych aniołów. I to bynajmniej nie takich, którzy ze stereotypowym pierzastym mają wspólne tylko skrzydła oraz obowiązek chronienia ludzi.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...