Risen - wymagania minimalne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_kacpi*,
Interesują mnie gry z ciężarówkami i maszynami, RPG.
Jeździec Apokalipsy,
Podaj jakie gry Cię interesują. To może podam kilka tytułów , może któraś przypadnie Ci do gustu.
Gość_kacpi*,
A mógłby ktoś podać liste gier na mojego kompa?
Gość_kacpi*,
Dzięki
eimyr,
Ależ z całą pewnością nadaje się do gier. Jest MNÓSTWO starszych gier, które niejednokrotnie prezentują dużo wyższy poziom niż nowe. Zapraszam do działu Graciarnia i na forum. Z całą pewnością znajdziesz fajne rzeczy do pogrania albo ktoś z forumowiczów ci coś poleci, jeśli założysz odpowiedni temat.
Gość_kacpi*,
Musz kupić sobie lepszego kompa. Ten jest dobry ale do gier się nie nadaje
eimyr,
Nie ma szans. Nie pójdzie. A jak pójdzie, to będziesz miał pokaz slajdów. Przykro mi.
Gość_kacpi*,
Karte graficzną mam: NVIDIA GeForce 6150SE zgodne
Sosna,
Może być ciężko, Risen ma spore wymagania sprzętowe, a ten podany do demonów szybkości nie należy. Stawiam, że na minimalnych jakoś ruszy, ale czy będzie grywalny? ciężko powiedzieć, to zależy od karty.
eimyr,
Nie wiem jaką masz kartę. Spodziewaj się lagów nawet jeśli ci ruszy.
Gość_kacpi*,
Dokładnie to mam takiego kompa :

AMD Athlon(tm)64X2 Dual
Core Processor 3600+
1.91 Ghz, 960 MB RAM
Czy na takim kompie bedzie działać?
Gość_kacpi*,
Chyba będzie się troche cieła.
eimyr,
bez różnicy, te 0,09 GHz naprawdę nie ma znaczenia.
Gość_kacpi*,
Czy wejdzie mi jeśli mam procesor 1.91 Ghz ?
eimyr,
Pójdzie na medium. U mojego kolegi daje radę, mimo że wymagań minimalnych nie spełnia ani procesor ani karta. Co prawda ma jakieś 20 fps na zerowych detalach i podczas walki, ale gra działa. Jeśli masz 2 GB RAM to nie powinno się mulić wcale.
Gabriel,
Pójdzie. Co prawda z kartą mogą być problemy ( cos im sie nie zgrywa z 7xxx) robia do tego łatkę. jak masz wątpliwości ściągnij sobie demo Mi na kompie z @ 2 2.66 GHz, geforcem 8600 gtx 256 ram, 3 GB ram chodzi w rozdziałce 1650:1050, przy dość wysoko ustawionych detalach i chodzi płynnie (na max skacze trochu ;)"). ładnie zoptymalizowali gierkę.
Kafi,
Dzień dobry wszystkim. Mam wiadomość i proźbę. Najpierw zacznę od wiadomosci :
Pewnie wszyscy już wiedzą jakie będą wymagania sprzętowe gry Risen ale przypomnę
Minimalna konfiguracja:


OS: Win XP
CPU: 2.0 GHz
GPU: Direct X 9.1; Pixel Shader 3.0; 256 MB (GeForce 7900 - ATI 1800)
RAM: 1 GB
HDD: ~2.5 GB



Zalecana konfiguracja:


OS Win XP or Vista
CPU: 3.0 GHz Dual Core
GPU: Direct X 9.1; Pixel Shader 3.0; 512 MB (GeForce 8800 - ATI Radeon HD 2900)
RAM: 2 GB
Hard disk: ~2.5 GB

A teraz proźba:
Czy powie mi ktoś ( za bardzo nie znam się na pc [gram na konsoli], a na x'a to po angielsku wychodzi więc kiszka)
czy gra twórców gothic 1-3 pójdzie na tym sprzęcie?

Pamięć fizyczna 2048MB
Intel Pentium 4 3000 MHz
Karta wideo NVIDIA GeForce 7600 GT (256 MB)
Za odpowiedzi z góry dzięki.
Wczytywanie...